Vítejte v Dragonlands! Jak všichni z minulých setů známe, provázet nás budou nejen draci, ale také nový herní Pass, který si můžete vylepšit za RP na Pass+ a získat ještě více odměn. Všechen nový kosmetický obsah do TFT přijde s patchem 12.11.


Dragonlands Pass

S novým Passem budeme opět moct za hraní získat body a odemknout si vajíčka Malých Legend. S Pass+ však navíc získáte arény s dračí tématikou, Star Shardy, exkluzivní Malé Legendy a dokonce jedinečnou Dragon Nursery Tier 3 Arena. To vše v Pass+ za 1295 RP. Pass+ lze také koupit zpětně, takže se nemusíte bát, že jej koupíte předem a pak nestihnete všechny odměny odemknout.

Při koupi Pass+ vás také čeká Egg Sprite:

Toto však není jediná Pass+ exkluzivní Malá Legenda... spíše jen ta nejmladší. Další v řadě je Dragon Dancer Ossia:

Při pokračování v Passu také narazíte na několik dračích boom efektů. Konkrétně jsou to: Spitfire, Dragon Tempest, Mighty Roar, Reality Rift.


Skiny arén

Pokud boom efekty nestačí, také si budete moct odemknout několik Tier 1 skinů na arény, každá podle jiného původu.

Ragewing

Shimmerscale

Jade


Nové Draconic Malé Legendy

Už tradičně s novým Passem přichází nový Mythic. Tentokrát to je Choncc the Wise, učitel v Dragonlands. (Video)

Koupit jej můžete v Sanctuary Guardian's Chest (390 RP) s 5% šancí na spadnutí, což je vlastně mnohem více než bylo na předchozí Mythic Legendy. Zaručený drop však jako dříve Rioťáci nezmínili, jen to, že můžete jako “cenu útěchy” získat Sanctuary of the Ancient arénu, o které si povíme později.

Dalším přírůstkem k rodině Malých Legend jsou dráčci Poggles a Burno. Ty koupíte přímo ve vajíčku za 925 RP nebo z Dragonlands vajíček za 490 RP. Oba dva i nového Chibi Yasua jste mohli vidět v našem starším článku. Dragonmancer Yasuo mimochodem jistě spadne z každého 37. vajíčka. Kromě základních verzí se můžete těšit také na Froggo Poggles, Honeybuzz Poggles, Flametongue Poggles, Deep Sea Poggles, Sugarcone Poggles a Flametongue Burno, Sugarcone Burno, Gnarly Burno, Burno the Brilliant, PROJECT: Burno.


Sanctuary of the Ancient

Druhou Mythic arénou setu 7 je Sanctuary of the Ancient. Jako jiné lepší skiny zahrňuje oslavu výhry i změny při prohře, či interaktivní části na které můžete klikat při velké nudě. S tímto se ale pojí distribuce Mythic arén. Nepůjde jen o součást drahého balíčku, ale dostat ji můžete z Sanctuary Guardian's Chest při snaze najít Choncca (viz výše). Narazíte na ni před nebo při 61. bedýnce. Přesto bude dostupná v balíčcích. (Video)


Chibi Yasuo

Výše zmíněného Chibi Yasua můžete koupit přímo v obchodě za 1900 RP, s čímž přichází i jeho specifický boom efekt. Ten můžete později použít po jakoukoliv jinou Legendu, budete-li chtít.

Pro pravé Yasuo mainy přichází Chibi Dragonmancer Yasuo. Ten historicky poprvé do hry dostane “finisher”. Jde o efekt, který se zobrazí pouze při eliminaci nepřítele ze hry. Dragonmancer Yasua získáte i s finisherem jako vzácný drop z Dragonlands vajíčka. Vždy to bude 37. vajíčko.


Dragonlands balíčky

Balíček Obsah Cena
Dragonlands Starter Balíček

Dragonlands Pass+
1-hvězdičkový Burno
1-hvězdičkový Poggles
100 bonusových Star Shards

2420 RP/TC
Sanctuary of the Ancient Balíček

Dragonlands Pass+
25 Sanctuary of the Ancient Box
Chibi Yasuo
5 bonusových Sanctuary of the Ancient Box

12335 RP/TC
TFT Dragonmancer Balíček

Dragonlands Pass+
16 Dragonlands vajíček
Chibi Yasuo
3 bonusová Dragonlands vajíčka

10425 RP/TC

Odměny za ranked

O odměnách za hodnocené zápasy a vaše umístění v žebříčku už jsme se zmínili zde. Tenkrát jsme však nevěděli o odměnách za Double Up a ty jsou následující:

  • Umístili jste se v Blue, Purple či Hyper Tieru? Získáte jeden z těchto emotikonů!
  • Jestliže jste hráli raději Hyper Roll, odměna vás za umístění v Blue, Purple či Hyper Tieru též nemine: