Šestý set Teamfight Tactics se blíží ke konci, s tím, že nasadil nadcházejícím setům opravdu vysokou laťku. Podle statistik bylo až 4x pravděpodobnější, že hráči budou hrát po celou dobu setu. Tímto chtějí vývojáři poděkovat a podělit se s námi o novinky, které s koncem Gizmos & Gadgets přichází.


Slevy Chibi taktiků

Na oslavu Arcane chibi – malinkých šampionů, které tento set přinesl, bude po celý patch 12.9 v obchodě sleva, a to 1380 RP/TC za jednoho. Na video s nimi se můžete podívat zde.


Odměny za ranked

Jak už je zvykem, jestliže jste se dostali v hodnoceném systému nad Gold rank, dostanete za odměnu zdarma Victorious Tocker malou legendu. Ve vašem inventáři se objeví s příchodem nového setu Dragonlands – v patchi 12.11.

Určitě také není žádným překvapením, že pokud jste se dostali do Gold+ v obou částech G&G, nedostanete odměnu jednu, ale hned dvě. Tou druhou je Triumphant Tocker:


Balíček s Ruined Pengu

Jestliže se vám nepodařilo dostat do Zlaté divize, můžete si udělat radost trochu jinak, např. Malou legendou Ruined Pengu v balíčku za 650 RP/TC. Společně s ním za tuto cenu zakoupíte 1 Magical Misfits vajíčko, 1 Fearless Fellowship vajíčko a 1 Ingenious Inventors vajíčko! Opět se můžete podívat na videoukázku.