Aréna Challenge
Aréna Challenge

Registruj se do turnaje

Máš rád pořádné výzvy? Zapoj se do turnaje a srovnej své síly s ostatními hráči a ukaž, kdo je tady nejlepší!

Reklama

Začátek registrací

1. 12. 2023 17:00

Check-in od

17. 12. 2023 10:00

Check-in do

17. 12. 2023 16:50

Datum zahájení

17. 12. 2023 17:00

Systém turnaje

Hromadné balíky

Herní mód

2v2

Přihlášených týmů

342 / 256

Potvrzených týmů

256

ÚPRAVA FORMÁTU

Vzhledem k vysokému počtu účastníků měníme lehce formát. V každém lobby / balíku se odehrají pouze 2 celé Aréna zápasy místo tří. Bodové ohodnocení zůstává stejné

 1. místo = 3 body
 2. místo = 2 body
 3. místo = 1 bod
 4. místo = 0 bodů

Při stejném počtu bodů v tabulce rozhoduje 2. zápas.


Turnaj na Tryhardu je tu! Na vyřčení této věty jsme se opravdu těšili, turnaj totiž hostíme opravdu po hodně dlouhé době. Ve spolupráci se značkou KIA přinášíme jeden z prvních (na CZ/SK scéně snad úplně první) turnajů v herním režimu Aréna. Rozdáme při něm tisíce RP, masterwork bedny a elektrickou KIA EV6 na víkend pro vítěze.

Ovládni Arénu

Arénu zkušeným League of Legends hráčům jistě nemusíme zdlouhavě představovat. V tomto režimu spolu s jedním spoluhráčem vyzvete tři nepřátelské dvojice s cílem je porazit. Právě díky jednoduchosti a zábavnosti tohoto režimu jsme si ho vybrali na náš první turnaj.

Aréna Challenge přichází, zahraj si na Tryhardu turnaj v režimu Aréna o tisíce RP a auto na víkend
i Zdroj: Tryhard.cz

Aréna Challenge přichází, zahraj si na Tryhardu turnaj v režimu Aréna o tisíce RP a auto na víkend

Ve spolupráci s KIA ti přinášíme unikátní turnaj v populárním režimu Aréna. Vezmi svého parťáka, registruj se a zabojuj o RP…

1. 12. 2023 17:00

Kdy a kde

Hrát budeme pouze na serveru EUNE. Turnaj odstartuje v neděli 17. prosince od 17:00 a bude trvat jen jediný večer. Účast v turnaji je zdarma a pro přihlášení stačí mít účet na Tryhardu a v lolku.

Formát

Celý turnaj se bude hrát v rámci jednoho lobby v pomyslné Bo2 sérii. To znamená, že po nalosováni lobby odehrajete proti svým soupeřům 2 celé Aréna zápasy.

Do prvního kola nalosujeme balíky. Některé budou plné (4 týmy), jiné z části prázdné (2 týmy). Plné balíky odehrají celou sérii. Ty z poloviny plné postupují do druhého kola.

Z každého balíku / lobby postupuje po konci plné Bo3 série dvojice týmů. Za každou hru v rámci jednoho balíku / lobby jsou celky odměněny následujícími body.

 1. místo = 3 body
 2. místo = 2 body
 3. místo = 1 bod
 4. místo = 0 bodů

Celý turnaj je jinými slovy single elimination bracket kdy jedna série = 2 zápasy ve stejném lobby pro 4 týmy. TOP 2 po konci celé série vždy postupují dále. 

Pro domluvu v turnaji budeme využívat Tryhard Discord. Alespoň jeden hráč z každého týmu musí být online v místnosti arena-challenge na Discordu.

Výhry

Na první turnaj jsme si připravili přes 22 000 RP, které rozdáme nejen čtveřici nejlepších týmů, ale také jednomu týmu, který vypadne ještě před samotným finále, avšak odehraje každý zápas před vyřazením. Rozhodně se tedy vyplatí hrát až do konce!

Vítězný tým navíc od našeho partnera KIA obdrží elektrický vůz KIA EV6 na víkend. Že vám nebylo 18 let a nemáte řidičák? Nevadí, klidně můžete auto přenechat vašim rodičům. A pak že vám to hraní her k ničemu nebude. Kompletní podmínky najdete zde.

 1. místo: 2× 6250 RP + KIA EV6 na víkend + 2× poukaz na esport univerzitu + 2× KIA tričko + 6× Masterwork bedna a klíč
 2. místo: 2× 2800 RP + 2× KIA tričko + 6× Masterwork bedna a klíč
 3. místo: 2× 1380 RP + 2× KIA tričko + 4× Masterwork bedna a klíč
 4. místo: 2× 650 RP + 2× KIA tričko + 4× Masterwork bedna a klíč
 5. místo: 2× Masterwork bedna a klíč
 6. místo: 2× Masterwork bedna a klíč
 7. místo: 2× Masterwork bedna a klíč
 8. místo: 2× Masterwork bedna a klíč
i Zdroj: KIA
i Zdroj: KIA

Náhodný tým, který nepostoupí do finále a zároveň neopustí turnaj v průběhu Bo3 duelu, získá 2× 650 RP a 2× Masterwork bednu s klíči. Všechny odměny se vyplácí pouze na EUNE účty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama