Reklama
Prezidentské volby v Jižní Koreji doprovází PotG z Overwatch
Nominujte Tryhard.cz v anketě Křišťálová Lupa 2017 v kategorii "Zájmové weby"
Nafeedujte Tryhard do finále Křišťálové Lupy

Prezidentské volby v Jižní Koreji doprovází PotG z Overwatch

Prezidentské volby ve Francii se nesly v konzervativnějším duchu než na druhé straně polokoule v Jižní Koreji. Tamější kandidáti neváhají oslovit rozbouřenou mladou generaci voličů skrze oblíbené počítačové hry. Poté, co byla předchozí prezidentka Park Geun-hye odvolána parlamentem kvůli korupčnímu skandálu, její nástupci hledali pro dnešní volby podporu mezi mladými lidmi, které neutišující se problematika kolem nezaměstnanosti donutila zajímat se více o politickou situaci v zemi.

Z pěti kandidátů se Sim San-jung jako jediná rozhodla využít populárního formátů Play of the Game ze hry Overwatch, aby zdůraznila svou dominanci nad politickými oponenty. Škoda jen, že neaktivovala i ultimátní schopnost.

O několik týdnů dříve se Moon Jae-in pokusil zaujmout méně agresivnější kampaní pomocí hry Starcraft z roku 1998. Nechal si vyrobit dvě originální mapy, na kterých vytvořil z minerálů vlastní jméno.

Česká republika však nezaostává o mnoho pozadu. Hitem internetu je současný ministr financí Andrej Babiš a jeho zápolení ve hře Counter Strike: Global Offensive.

Ke komu by podle vás nejvíce pasoval některý z vítězů dříve populární soutěže o nejlepší freeware hru, Becherovka Game?

Nafeedujte Tryhard do finále Křišťálové Lupy
Nominujte Tryhard.cz v anketě Křišťálová Lupa 2017 v kategorii "Zájmové weby"

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 20. 8. 2017

Po prohře Cloud9 ve včerejším čtvrtfinále NA LCS známe již pět týmů s jistým postupem na Worlds: Flash Wolves, TSM, SKT T1, Fenerbahçe a Kaos Latin Gamers.

ico 17. 8. 2017

Týmy TSM a Cloud9 získaly nového sponzora - značku T-Mobile.

ico 15. 8. 2017

V patchi 7.19 se možná objeví menší rework Azira.

ico 12. 8. 2017

Holandský soud nařídil Riotu vyplatit podíl z prodeje skinu Striker Lucian fotbalistovi Edgaru Davidsovi, který Riot obvinil z přiživování se na jeho jménu.

ico 11. 8. 2017

V Riot obchodě se objevilo mnoho nového zboží s arkádovou tématikou.

ico 8. 8. 2017

Unikl nový skin pro Mercy! Krásný, že?

Reklama