Téměř před měsícem jsme vás informovali, že Bjergsen odstupuje od kompetitivního hraní a zhostí se role trenéra. Dlouhou dobu visel otazník nad tím, kdo se stane následujícím středopolařem pro TSM. Nakonec nejúspěsnější americká organizace našla více než adekvátní náhradu. Do TSM míří PowerOfEvil.

Německý midlaner si vysloužil důvěru od sedminásobných amerických šampionů po velmi spanilé jízdě v letošní sezóně. S FlyQuest se probojoval jak na jaře, tak i v létě do finále. Oba finálové duely bohužel kytičkový tým nezvládl. Útěchou mohl být postup na světový šampionát z druhého místa. I na Worlds FlyQuest nezaháleli, ze základní skupiny však stejně jako ostatní americké celky nepostoupily. 

PowerOfEvil tak v americké soutěži oblékne již čtvrtý dres. Svou premiéru v LCS si odbyl v Optic Gaming, dále jsme ho sledovali v CLG a naposled právě ve FlyQuest. Z posledního zmíněného týmu odchází nakonec i support Ignar, jenž našel nový domov u Evil Geniuses.

Podle spekulací by se k TSM mohl připojit Huni a SwordArt. Doublelift se nechal slyšet, že pokud TSM nepřivedou finalistu z posledního Světového šampionátu, nebude chtít nadále v týmu pokračovat.