Připravte si dortíky, světýlka, konfety a dobrou náladu. Oslava začíná 23. května a přináší s sebou mnoho novinek. Blizzard začal postupně poodkrývat roušku, pod kterou skrývá nekonečné množství dárků. Těšit se již tradičně můžeme na úžasné skiny, emotes a hlášky. Tři nové mapy do arcade by naopak měly přežít i období oslav a zapojit se do rotace v režimu Elimination.

Anniversary skiny

Soldier: 76

Pharah

Bastion

Zarya

Anniversary hlášky

Svým hlasem se v následujícím pořadí představí Winston, Soldier:76, Symmetra, Reinhardt, McCree, Roadhog a Lúcio.

Anniversary emotes

Sombra je pro nás jednoznačnou vítězkou taneční soutěže.

Arcade mapy

Jeff Kaplan plní první část slibu, uvést do hry celkem šest nových map. Tři z nich se mají zapojit do klasické kompetitivní rotace a jejich oznámení třeba ještě chvíli vyhlížet. Naopak díky oslavám prvních narozenin získá tři nové lokace režim Elimination, tedy arénové souboje 1v1 a 3v3. Zveřejněné obrázky vypadají náramně a konečně nebude nutné při honbě za lootboxy mrznout v každém kole jako doposud.

Dorado - Arena

Nacházíme se opět v mexickém Doradu, kde se tyčí socha stojícího CEO LumériCo, Guillerma Portera. Guillermo byl i přes svou vojenskou a politickou minulost přinucen stáhnout se do pozadí po přímém útoku Sombry. Součástí arény je s největší pravděpodobností i pokoj Sombry včetně počítače a mapy, znázorňující vzájemná propojení mezi nejdůležitějšími osobnostmi a světovými organizacemi.

Eichenwalde - Arena

Zatímco kolem hradu proběhla rozsáhlá evakuace, arénová verze nás přivádí do bohem zapomenuté části zarostlé mechem. Zajímavým detailem je točící se mlýnské kolo v pozadí. 

Temple of Egypt - Arena

Temple of Egypt je prozatím protkán nejvíce tajemstvími. Přesto lze díky mnoha Egyptem inspirovaným skinům a komiksům čekat novou dávku lore.

 

Co říkáte na nový obsah?