Teprve před pár dny se nám dostalo očekáváného startu nové sezóny. Jak všichni víme, spolu s ní se ve hře vyskytl nový šampion. Ten je však pouhým předkrmem několika dalších chodů, které si pro nás Riot do tohoto roku připravil. Pojďme se podívat, co dalšího můžeme očekávat.

Sett

Nový šampion, kterého jsme už dříve představili, se konečně objevil ve hře. Pokud se vám dříve podařilo Setta zaujmout, nezapomeňte si vyměnit jeho kartu (Sett’s calling card) v lootu. Dostanete ho tak úplně zadarmo.

Aktualizace šampionů

V následujících měsících dostanou velké vizuální i in-game změny dva šampioni - Fiddlesticks a Volibear.

Fiddlesticks

  • Jelikož je jednou z jeho schopností ovládání strachu, změna jeho vizuálu by se měla točit přesně kolem této myšlenky.

Volibear

  • Po odezvě k jednomu z konceptů nového Volibeara, co Riot vydal, se vývojáři rozhodli jeho vzhled posunout dále a udělat ho ještě divočejším.
  • Někteří hráči byli smutní, že Volibear nevypadá více jako “Eldritch horror”, jak je popisován v jeho příběhu, takže k němu přibude na toto téma nový skin.
  • Eldritch Horror skin na Volibeara dostane zadarmo každý, kdo už Volibeara vlastní, nebo si ho koupí během jeho vydání.

Brzy budeme mít také možnost znovu hlasovat, kdo ze starších šampionů by si zasloužil aktualizaci.

Šampioni z příběhů

Riot má v plánu vydávat více šampionů, jako je Kai’sa, nebo také Senna, o kterých jsme už něco málo věděli dříve, než se objevily ve hře. Pro hráče je totiž skvělým zážitkem možnost hry za někoho, o kom dříve jen slyšeli v příbězích. Tvář dalšího šampiona nám tedy bude opět povědomá.

Dva noví šampioni během letního eventu

Po rozsáhlém Night & Dawn eventu, který nám přinesl Aphelia, můžeme očekávat v létě další událost “kvetoucí” ve jménu nového junglera, následovaného maskovanou postavou, která prý “odmítá zemřít”.

Tito dva šampioni nebudou jediné přírůstky ve hře, ale na více informací si musíme počkat.