Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom
i Zdroj: Tryhard.cz
Partnerský obsah Článek Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

Giry

Giry

16. 1. 2023 07:00

U Venomu naleznete celou řadu příslušenství pro všechny verze konzole Nintendo Switch.

Reklama

Konzole Nintendo Switch je u výrobců příslušenství často přehlížena. Nejčastěji se setkáte s doplňky pro Xbox a Playstation, kdežto třetí velký hráč na trhu zůstává s prázdnou. U Venomu to ovšem neplatí. I zde totiž naleznete celou řadu příslušenství pro všechny verze konzole.

Nintendo vytvořilo se svojí poslední konzolí menší revoluci. Precizně optimalizovaný Switch po vzoru Nintenda Wii U nepřinesl obří výkon, nýbrž nový pohled na hraní. K zapnutí Pokémonů a Zeldy už nepotřebujete nutně telku a gauč, hrát totiž můžete kdekoliv. Přenosný handheld si ale zaslouží stejně lásky, jako větší předchůdce. Proto přichází Venom se sadou příslušenství.

Pro začátek tu máme Nintendo Switch Starter Kit (VS4793). Jde o kombinaci praktického pouzdra, ochranného skla a pohodlných sluchátek. Tento Starter Kit ochrání váš Switch (základní i OLED model) díky robustnímu pouzdru se síťovanou vnitřní kapsou, kam můžete uložit například karty s hrami. Odolná skořápka chrání před nárazy, měkký interiér naopak pohlcuje vibrace.

Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

Ochranné sklo pak ochrání nejdůležitější část zařízení, totiž displej. V balení najdete sklo pro klasický model a pro OLED verzi. Sluchátka pak patří neodmyslitelně k hraní, pokud si chcete vychutnat každý audio detail. Pro vlastníky Nintenda Switch Lite si Venom připravil speciální Starter Kit (VS4920), kde jako bonus získáte thumb gripy.

Gripy ostatně můžete zakoupit i samostatně v několika různých barevných provedeních VS4917, VS4918, VS4930. Jsou plně kompatibilní se všemi verzemi Switch a poskytují špičkovou odezvu a protiskluzovou povrchovou úpravu.

Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

Cestovatelé pro změnu ocení tašku pro přenášení. Oproti pouzdru ze Starter Kitu disponuje Nintendo Switch Carry Case (VS4799) místo pro veškeré příslušenství včetně docku, ovladače, kabelů, her a samotné konzole. Tato praktická taška ochrání všechno vložené příslušenství díky pořádné porci na míru vyřezané pěnové vycpávky.

Pro náruživé hráče si Venom připravil nabíjecí stanici na Joy-Cony (VS4796). Nabíjet můžete naráz dva páry ovladačů a o jejich stavu indikují diody. Zároveň jde o velmi praktický držák, abyste ovladače neztratili. Design samozřejmě ladí s oficiálním příslušenstvím pro Nintendo.

Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

V portfoliu Venomu nechybí ani příslušenství pro milovníky barviček. Dokovací stanici pro Switch si můžete vyšperkovat pomocí LED stojanu (VS4928). Ten je kompatibilní s klasickou i OLED verzí konzole a rozzáří vaši jinak nudnou dokovací stanici jednou ze sedmi připravených barev. Podstava nabízí možnost upravit jas i zvolit si barevné přechody. Napájení probíhá skrze USB přímo z dokovací stanice. Všechny ostatní porty přitom zůstanou volně dostupné.

Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

Obdobný LED stojánek prakticky nikdo jiný nenabízí, proto jde o jedinečné příslušenství, kterým dáte najevo, že jste nadšenec do ikonických her od Nintenda.

V neposlední řadě zde máme příslušenství, jenž můžeme zařadit mezi ikonické pro předchůdce Switche. Právě Nintendo Wii se vyznačovalo sportovními hrami a napodobeninami volantu, tenisové rakety a dalším příslušenstvím. Venom si podobné doplňky připravil i pro Switch v podobě Sport-Accesssories pack (VS4929). Joy-Cony tak můžete připnout na ruku, zasadit do golfové hole nebo umístit do meče. Nechybí ani ona tenisová raketa. Ke sportovním hrám ideální.

Vymazlete si Nintendo Switch příslušenstvím od značky Venom

S Venomem si tak můžete přizpůsobit Switch podle svých představ. V portfoliu výrobce rovněž najdete opravdu širokou řadu příslušenství i ke konzolím Xbox a PlayStation.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama