Vánoční turnaj od Playzone
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Vánoční turnaj od Playzone

Vánoční turnaj od Playzone

David Růžička

David Růžička

5. 12. 2012 12:53

Na Playzone si pro váš připravili Vánoční turnaj, pojďme se podívat o co se bude hrát.

Reklama

Připravili jsme si pro vás Vánoční turnaj o pěkné ceny. Protože je sezóna u konce, nebude se hrát o MČR body. Tento turnaj by měl být příjemnou tečkou za celou sezónou.

Turnaje se může zúčastnit každý tým, který má alespoň čtyři členy z České Republiky a/nebo Slovenska. Do turnaje se můžete přihlásit od dnešního dne až do neděle 9. prosince. V neděli bude registrace ukončena a připraví se systém skupin a harmonogram zápasů. Harmonogram turnaje Týmy budou rozděleny do skupin po čtyřech týmech a všechny zápasy ve skupině se odehrají v úterý 11.12.

Následující týden, tedy v úterý 18.12., se odehraje playoff, kam se dostanou dva nejlepší týmy ze všech skupin.

Všechny dny bude turnaj streamován a stream bude doprovázet řada soutěží o zajímavé ceny.

Úterý 11.12. – Skupiny

Úterý 18.12. – Play-off Skupiny Skupiny se budou hrát systémem každý s každým na jeden vítězný zápas. Oproti ostatním turnajům a ligám se skupiny odehrají za JEDEN den, později nebude zápasy možné dohrát. Ze skupiny postupují dva nejlepší týmy. V případě shodného počtu bodů rozhodne o postupujícím vzájemný zápas.

Rozpis jednotlivých zápasů ve skupinách zjistíte pár dní před začátkem turnaje. Playoff Playoff se bude hrát systémem single elimination na jeden vítězný zápas. Týmy budou do pavouka nasazeny podle umístění ve skupinách. První ze skupiny bude hrát s druhým z jiné skupiny. Finále je jediný zápas, který se hraje na dva vítězné – čili systémem bo3.

CENY

1. MÍSTO/2. MÍSTO

4x SteelSeries 4HD + 1x SteelSeries QCK Mini

NEBO

5x Darksiders 2

(Vzhledem k podobné ceně cen necháme vítěze turnaje, aby si zvolil jednu z těchto výher. Tým, který bude na stříbrném místě dostane automaticky druhou cenu)

3. MÍSTO

- 5x SteelSeries Grip

Zahrajte si v posledním větším turnaji tohoto roku a užijte si spoustu zábavy a kvalitního přenosu zápasů. Šanci vyhrát a zahrát si má každý, tak se přihlašte!

Turnaj - 

http://www.playzone.cz/turnaje/lol-comgad-vanocni-turnaj
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama