[UPDATE] LCS Promotion Series - Amerika
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek [UPDATE] LCS Promotion Series - Amerika

[UPDATE] LCS Promotion Series - Amerika

derk

derk

11. 5. 2013 08:24

Výsledky najdete uvnitř! Dnes večer budou hrát CLG i Dignitas. Myslíte si, že se udrží?

Reklama

Jak jistě víte, League Championship Series (LCS) má za sebou první sezónu. V Americe vyhrál celek 

 

TSM Snapdragon

 a v Evropě

  Fnatic

. Tato liga poběží již nejspíše pořád, ale každou sezónu se mohou obměnit až čtyři týmy.

V letní LCS mají své místo jisté tyto čtyři týmy:  TSM Snapdragon,  Good Game University,  Curse Gaming,  Team Vulcun.

LIVE COVERAGEPondělí09:00 I přes mnoho lidí, kteří už nevěřili se CLG povedlo vyhrát hladce 3-0 a zůstat v LCS. Azure Cats hráli pěkně, ale CLG bylo ve všech zápasech o trochu lepší.Neděle23:20 Team Dignitas je první z původních LCS celků, kterému se povedlo zůstat v LCS. Po čtyřech zápasech se povedlo skončit celkově 3-1. Pěkné zápasy, pěkné výkony obou týmů, ale Dignitas byli prostě lepší. Za chvíli začíná zápas CLG vs. AC. Kdo vyhraje? Hotshot nidalee GG nebo bývalý člen CLG bigfat? Dívejte se!9:40 V noci se lépe dařilo amatérskému celku Velocity eSports, který sice potřeboval k vítězství všech pět her, ale vyhrál určitě zaslouženě. Opravdu pěkné hry, doporučujeme se na ně podívat ze záznamu. Team MRN je stejně jako compLexity venku z LCS a máme do letní sezóny nový tým. Jak myslíte, že to dopadne večer? Udrží se CLG a Dignitas?Sobota22:10 První duel možná až moc jednodušše vyhrává nový celek Quantic Gaming, ve všech třech (velmi rychlých) hrách dokázali vyhrát a tak se stávají prvním americkým celkem, který se dostává do letní sezóny LCS. CompLexity to bohužel vůbec nevyšlo a proto již nadále nejsou profesionálním týmem. Uvidíme, jak to dopadne s dalšími zápasy. Dost možná se dočkáme ještě řady překvapení. Myslíte si, že to stejně jako v Evropě a v další LCS uvidíme hned tři nové týmy?

SOBOTA 11.5.
 compLexity G. 0 : 3 Quantic Gaming 
 Team MRN  2 : 3 Velocity eSports 
NEDĚLE 12.5.
 Team Dignitas 3 : 1 Team Summon 
 CLG 3 : 0  Azure Cats 

Bude to vskutku zajímavé, protože dvěma velmi známým týmům - CLG a Dignitas hrozí sestup na pozici amatérského týmu. Přesto, že Dignitas bylo celou dobu LCS na 1.-2. pozici a podávalo skvělé výkony. Uvidíme, jak to nakonec dopadne, každopádně se určitě máme všichni na co těšit. Dobrou zprávou je i to, že se hraje již od osmi hodin centrálního evropského času, druhý zápas každého dne začíná v jednu hodinu ranní. 

Zajímavost - podívejte se na leaguepedia profil hráče Chow z týmu Azure Cats - opravdu vtipné počtení.

V Evropě se vystřídaly hned tři týmy, odešli GIANTS, AAA a DragonBorns a na jejich místo nastoupili MYM, SNS a ALTERNATE. Jak myslíte, že to dopadne v Americe? Uvidíme v letní sezóně další tváře? Povede se Hotshotovi a Scarrovi udržet se v profesionální branži? Napište nám svůj názor do komentářů!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama