Ukončení spolupráce s hernou District
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Ukončení spolupráce s hernou District

Ukončení spolupráce s hernou District

David Růžička

David Růžička

13. 5. 2013 16:51

Reakce na reakci na "Otevřený dopis Districtu" a vysvětlení našeho stanoviska.

Reklama

Nemůžu než opět reagovat na hanění našeho jména, které přichází ze strany herny District. Rád bych se vyjádřil k jednotlivým bodům nového osočení našeho portálu. Rád bych jen připomněl, že celá tato situace vznikla ze strany Districtu, vyjádřením jejich majitele v diskuzi pod oznámením o zrušení LAN akce týkající se jejich League of Legends turnaje.

1) První nepřesnost je hned na začátku odstavce obsahujícím „obhajobu“ (další útok). Pan Růžička nebyl osloven hernou District, nýbrž SÁM kontaktoval pana Duchoně 14. 2. na Skypu.

2) V dalších dvou týdnech nebyly domluveny žádné schůzky, byly pouze navrženy dva možné termíny, které nám z osobních důvodů nevyhovovaly. K žádnému rušení tak nedošlo. Navíc s návrhem setkat se, jsme přišli my.

3) Po cca týdnu nebrání telefonů, došlo k novému kontaktu (7. 3.) ze strany Districtu a byla navržena možnost propagace formou PR článku či bannerové reklamy. Tu nabízíme stále, živí provoz webu. Nikdy jsme tento fakt neskrývali a při propagaci výdělečných projektů je tento způsob reklamy běznou praxí.

4) Districtu to nevyhovovalo a ještě ten samý den jsme jim po domluvě mediálního partnerství pro tento turnaj vyšli vstříc. Měli u nás propagaci výměnou za umístění našeho loga jako mediálního partnera na stránce turnaje.

5) Propagace Tryhardu přímo v herně v době turnaje byla také přislíbena, s tím, že si tam přineseme plachtu nebo roll up a nejspíš se udělá rozhovor. K naplnění této části dohody pak logicky nedošlo, neboť se turnaj nekonal. Věříme však, že by ji bylo dostáno, s tím nikdo problém neměl.

6) Fabulaci o černém svědomí jsem nepochopil. Z vyjádření pana Zimovjana jsem vyčetl, stejně jako mnozí jiní, kteří mě na ni mimochodem upozornili, že nám League of Legends hráči mají „poděkovat“ za naši aktivitu, jelikož jsme o akci herny District měli informovat dříve. Propagační materiály nám však byly dodány 1-2 dny před jejich vydáním. Proto vůbec vznikl první „Otevřený dopis“, abychom uvedli na pravou míru ono nařčení.

7) Opravdu nechápu, kdy jsme se nazvaly svatými subjekty v progamingové scéně. Opravdu nechápu, kdy jsme se snažili prodat myšlenku, že na svém „byznysu“ nevyděláváme. Pan Mareš by se měl přestat projektovat na jiné lidi.

8) Zoufalý amaterismus redaktorů / majitelů TH přispěje k neúspěchu ve snažení cizího subjektu prosím čím? Vydali a zpropagovali jsme vám všechny 3 zaslané články, to, že se pak turnaj neuskuteční, s námi nemá nic společného. Ty turnaje se neuskutečnili proto, že o ně neměl zájem dostatečný počet hráčů, nikoli to, že bychom nedostáli naší straně dohody.

9) Není ani ZDALEKA naší POVINNOSTÍ informovat o vašich akcích jen proto, že je pořádáte. Od začátku zastáváme stanovisko oboustranné propagace, ta nám úspěšně funguje se všemi organizacemi a nadále se rozvíjí, to, že vy jste vyjímka, není chyba naší strany.

Tímto bych rád celé téma uzavřel, za Tryhard oficiálně prohlašuji, že s hernou District nadále nebudeme spolupracovat. Místo omluvy jsme se dočkali dalšího osočení (což mě upřímně nepřekvapuje) a tím je pro nás docela zřejmé, že tady rozumná spolupráce možná nebude. On to zase takový problém asi není, neboť nedávno prohlašovali, že nad League of Legends scénou zlomí hůl.

Za TH Tým a s omluvou čtenářům

David „araged“ Růžička
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama