Top světové týmy mění sestavu
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Top světové týmy mění sestavu

Top světové týmy mění sestavu

derk

derk

22. 3. 2013 12:56

Za poslední týden proběhla velká řada změn v nejlepších světových týmech. Více uvnitř!

Reklama

Tento týden byl opravdu bohatý na změnu soupisek celosvětově známých týmů, změny se nevyhnuly žádnému z velkým regionů. Amerika, Asie i Evropa. Pojďme se podívat, co všechno se změnilo.

 DragonBorns - top a jungle

Poměrně nový tým, který se proslavil srdcovým výkonem na kvalifikaci do evropské LCS, dnes již asi všichni znáte. Pod vedením zkušeného a oblíbeného hráče Shusheie (který dříve hrál za Fnatic) se zformoval velmi slibný celek, který můžeme vidět v nejvyšší evropské soutěži - League Championship Series. DragonBorns jsou známí hlavně tím, že rádi zkoušejí nové, neohrané taktiky a zároveň předvádějí velmi agresivní způsob hry, který je lákavým pro oko každého diváka. Tým se v současné době pohybuje ve spodní části tabulky a zřejmě i to byl jeden z důvodů, proč došlo hned k dvěma změnám v základní sestavě.

Z topu odchází

 Spontexx, kterého nahradí

 YamatoCannon a z jungle odchází

 Malunoo, na jehož místo nastoupí

 Dexter1. Malunoo i Spontexx se přesouvají na místo náhradníků. Spolu se změnou soupisky proběhla i změna ve vedení týmu - do manažerského křesla se nově posadí

 LeDuck, který bude s týmem bydlet v jejich gaming housu v Kolíně nad Rýnem. Všichni si od těchto změn slibují lepší zítřky, podívejte se ještě na vyjádření jednoho z nejlepší AD carry v Evropě a zároveň hráčem DragonBorns - HosaNa.

Důvodem přesunutí Spontexxe a Maluna do pozice náhradníků bylo herní neporozumění během her a tréninku. Bylo třeba tento problém vyřešit, aby v týmu opět vznikla pohodová atmosféra a zlepšily se naše výkony v League Championship Series.  Team Solomid - nové AD carry?

Situace kolem Solomidu je poměrně složitá. Tým pod vedením bratrů Andyho a Dana toho dokázal nejen po herní stránce, ale i po té mediální a byznysové opravdu hodně. V současné době mají dokonce vlastní reality show, která vychází každý týden. I takový tým má ale interní problémy. O těch se nedávno vyjídřil i support týmu Xpecial ve svém vlogu.

 Chaox - současné a dlouhodobé AD carry týmu Solomid si vzalo na týden pauzu od kompetitivního hraní. Jeho místo v šestém týdnu LCS zastupuje náhradník

 WildTurtle a zatím se jim poměrně daří. Xpecial i další se nechali na twitteru a facebooku slyšet, že jsou spokojení s výkonem náhradníka a spekuluje se, jestli zastoupí Chaoxe v základní sestavě. Team Solomid nikdy nevyhodil člena týmu proto, že by předváděl špatné výkony (tzv. "benchnout" - aneb jak vyhození hráči ze CLG založili asi nejsilnější tým v Americe - Curse). Uvidíme, jak to bude v budoucnu, změna sestavy se však jeví velmi reálnou.

 CJ Entus Frost - nové AD carry

Z možná nejznámějšího asijského celku, dříve vystupujícím pod organizací Azubu odešlo před několika hodinami AD carry

 Woong. Podle všeho hráč odešel z týmu dobrovolně kvůli osobním problémům. Tohoto hráče jistě všichni znáte. Proslavil se docela nechvalně na Šampionátu Sezóny 2, když se ve čtvrtfinálovém zápasu proti TSM podíval na minimapu na plátně za sebou. O této akci se hodně spekulovalo a nakonec vyústila v pokutu 30 000 USD pro Azubu Frost. Přestože si jej většina americké a evropské fanouškovské základny pamatuje právě z tohoto důvodu, nesmíme zapomínat na to, že svému týmu pomohl k vítězství a celkovému vysokému postavení. Konkrétně na posledním větším turnaji - IEM World Championship - jsme ho mohli vidět ve skvělé formě, jako zmínka postačí krásný pentakill za Urgota. Nabízíme ještě oficiální vyjádření přímo od CJ Entus Frost.

Známý hráč CJ Entus Frost - Woong - potřeboval kvůli osobním důvodům přestávku od kompetitivního hraní a odešel z týmu 22. března 2013. Jeho skvělý výkon jsme mohli vidět i nedávno na IEM World Championship, bude nám hodně chybět. Na jeho místo nastoupil Hermes (dříve AD carry týmu MVP Blue). 

Co si o těchto změnách myslíte vy?

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama