Stále je to zlodějina, tvrdí hráči League of Legends i po úpravě nového ultimátního skinu
Patch 13.14 přinese společně s novým herním módem Aréna a novou šampionkou Naafiri také několik nových Soul Fighter skinů včetně jednoho ultimátního na Samiru. Hráči však mají k tomuto skinu výhrady a tvrdí, že neodpovídá standardům ostatních skinů ze stejné kategorie.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Poté, co vývojáři ukázali nejnovější přírůstek do rodiny ultimátních skinů na testovacím serveru, se na sociálních sítích jako Reddit nebo Twitter strhla bouře nevole. V očích hráčů totiž Soul Fighter Samira kvalitativně neodpovídá označení ultimátní.
A nepřesvědčily je o tom ani úpravy, které vývojáři představili u příspěvku s feedbackem od komunity. Samira díky nim dostala nové animace základních útoků, recallu a respawnu a také speciální podobu čísel poškození.
Hráči i přes tyto změny stále označují skin za “scam” a požadují, aby Riot snížil cenu skinu. V porovnání s ostatními skiny ve stejné kategorii jako Pulsfire Ezreal nebo Elementalist Lux chybí hráčům u nové Samiry více exkluzivních animací a efektů.
Soul FIghter Samira by se měla dostat do League of Legends v rámci aktualizace 13.14, která je naplánovaná na středu 20.7. Už nyní je dostupná na testovacím serveru PBE.