Rozsáhlé požáry v Los Angeles ohrožují i dům zakladatele Riot Games
Marc Merrill, jeden ze zakladatelů Riot Games, v současnosti brání svůj dům před požárem, který ničí severní část Los Angeles. Zatím je úspěšný.
O víkendu popsal na svém účtu na sociální síti X Marc Merrill situaci, kterou v současnosti akutně řeší. Svůj dům společně s kalifornskými hasiči brání před požárem, který už několik dní sužuje Los Angeles.
Merrill zmínil, že domy v okolí už požár pohltil, jemu se prý ale vyhnul. Stále však bojuje se žhavým popelem a s uhlíky, které létají ve vzduchu. Svěřil se také, že jeho bratr o svůj dům přišel a že jeho dětem vyhořela škola.
Ocenil i práci hasičů a dalších, jenž se podílejí na záchranách a opravách škod. Všem ostatním lidem, které požár zastihne, doporučuje připravit se na nouzový stav a mít po ruce zásobu vody, jídla a hygieny.
Požáry vyhání z Los Angeles i streamery, Shroud přerušil subathon
Obrovské požáry, které v současnosti sužují Kalifornii, nutí k evakuaci velkou část Los Angeles. Mezi obyvateli se samozřejmě vyskytují i známí streameři.
Požáry v Los Angeles si podle místních úřadů vyžádaly už nejméně 24 lidských životů a obrovské materiální škody. V Los Angeles by měla už 25. ledna začít nejvyšší severoamerická soutěž v League of Legends LTA North, pořadatelé však situaci zatím nijak nekomentovali.