Rozhovor s Lamiou
i Zdroj: Tryhard.cz
Ostatní Článek Rozhovor s Lamiou

Rozhovor s Lamiou

Xykon

Xykon

6. 3. 2013 10:42

Před pár dny se objevila zpráva, že se Lamia vrací na profesionální scénu.

Reklama

V té době jsme ještě nevěděli přesně, jak to s jedním z nejvíce handsome hráčů bude přesně vypadat, věděli jsme pouze, že bude kapitánem tchaj-wanského týmu

 Ozone. Naštěstí se včera na facebooku objevilo jeho vyjádření a drobný rozhovor, který vám teď přinášíme přeložený.

     1. Ahoj Lamio, mohl by ses nám na začátek krátce představit?

Ahoj, mé jméno je

 Manual 'Lamia' Mildenberger, původně jsem z Německa, ale teď žiji na Tchaj-wanu, kde studuji čínštinu. V první sezóně jsem hrával za Fnatic, než jsem se rozhodl dát si krátkou pauzu od profesionálního hrání a vrátil jsem se k normálnímu životu. Přestěhoval jsem se na Tchaj-wan a začal zde i studovat. Nyní zde hraji za Team Ozone jako AD carry.

2. Jak se ti líbí na Tchaj-wanu? Užíváš si?

Bydlím teď v Tchaj-pej. Lidé tu jsou hodně přátelští a zdejší jídlo je výborné, myslím, že je to přímo gastronomický ráj na zemi.

3. Jaké jsou tvé pocity ohledně kapitánství v Ozone? Už dříve jsi byl členem mezinárodního týmu, je pro vás jazyková bariéra velký problém?

Jsem docela nadšený z toho, že jsme znova na scéně. Brzy bych měl začít streamovat a fanoušci se můžou těšit na tréninky s týmem, tak i na nějaké to soloQ. Komunikace s týmem během zápasu není zas takový problém, protože frázím jako "běž zpátky“ rozumí každý. Horší je to po zápase, když se dohadujeme nebo řešíme strategie, domluva potom vždycky trvá trochu déle. Nicméně, tahle jazyková výzva mi nevadí, aspoň si tím procvičím jazyk.

4. Jak bys porovnal úroveň hráčů na Taiwanském serveru s ostatními (EU/NA/KR)?

Tchaj-wan má spoustu skvělých hráčů, ale mnoho z nich ještě tak nějak nedospělo. Se startem třetí sezóny, kdy se pořádně neustálila žádná meta, si ale myslím, že je to pro ně příležitost, jak se posunout dál.

5. Teď mám pro tebe jednu standardní otázku. Můžeš nám podle sebe vyjmenovat tři nejlepší hráče pro každou pozici?

Moc se neorientuji na korejské scéně, takže vyberu hráče jen z EU/NA/TW. Jsem velký fanda Taipei Assassins a Taipei Snipers, jak uvidíte.

Top:

Soaz, Stanley, Samux

Jungle:

Cyanide, StVicious, Lilballz

Mid:

Toyz, Peke, Shushei/Bjergsen

AD:

bebe, rekkles, Hosan

Support:

Mistake, nRated, EdWard

6. Jaký si myslíš, že je hlavní rozdíl mezi hráči na 1800 a 2000+ Elo?

Tady na Tchaj-wanu, lidi na 1800 Elo hodně tryhardí a jsou agresivnější. Na 2000+ lidi Elo moc nezajímá, berou hru s nadhledem, užívají si ji anebo trollí :P

7. Proti kterému hráči se nejvíce bojíš hrát v TW soloQ?

Nesnáším hrát proti duu Mistake + Bebe na botu, zatím jsme proti nim vždycky prohrál , ale každá hra mi něco dá.

8. Který šampión je podle tvého názoru momentálně podceňovaný, ale na profi scéně by mohl skrývat netušenou hrozbu?

Poppy.

9. Vzhledem k tvé herní pozici, souhlasíš s výroky ostatních AD carry s tím, že po S3 změnách mají ad šampióni menší vliv na hru než dřív?

Ano, je to trochu znát. Dragonborns nedávnou přišli s taktikou AP Nidalee se Sorakou na botu, čímž porazili dokonce i EG. Myslím si, že od té doby co posílili assassini a ad casteři je pro AD carry mnohem těžší udržet s ostatními krok až do late game, nicméně, tam jsou stále stejně silní. Naštěstí Riot před časem navýšil attack speed některých šampionů, což by mělo trochu pomoci.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama