Perkz deklasoval bývalé spoluhráče, Zanzarah pomohl Misfits
i Zdroj: Tryhard.cz
eSport League of Legends Článek Perkz deklasoval bývalé spoluhráče, Zanzarah pomohl Misfits

Perkz deklasoval bývalé spoluhráče, Zanzarah pomohl Misfits

Tomáš

Tomáš

31. 7. 2022 16:00

Chorvatský midlaner Perkz si v sobotním zápase týdne vychutnal své bývalé spoluhráče

Reklama

Za námi je již šestý týden nejvyšší evropské ligy LEC a zápasy se začínají pomalu vyostřovat, protože do konce letního splitu zbývají pouze dva týdny. Neuvěřitelnou jízdu předvádí španělský tým MAD Lions se sérii šesti výher v řadě a po dvou vítězstvích v tomto týdnu si vybudovali dvojzápasový náskok před Rogue. Série proher nestála Rogue pouze první místo, ale také se na ně dotáhl tým Vitality. Situace okolo středu tabulky se výrazně komplikuje, protože ve hře o čtvrtou pozici je až pět týmů, které dělí jediný zápas. Naděje o playoff kompletně vyhasly v týmu BDS, který do konce splitu hraje jen o čest. 

Výsledky všech zápasů najdete v našem esportovém přehledu.


Perkz chce hrát o titul LEC

Tým Vitality vstupoval do sobotního zápasu se stejným skórem jako jeho soupeř G2 Esports, a proto výhra v tomto duelu znamenala pro oba týmy možnost posunout se v žebříčku výš a odskočit tak velice nabité konkurenci. Do zápasu vstoupili jednoznačně lépe Vitality především díky skvělým rotacím na mapě, kde Labrov a Haru pomohli svým solo lanerům a zajistili tak goldový náskok. Pak už přišla Perkz show, kde chorvatský midlaner nedal svým bývalým spoluhráčům žádnou šanci, a dokonce se mu povedlo sám ulovit Capse. Perkz nakonec zápas dokončil s neuvěřitelným skórem 10/0/7 a pomohl tak týmu se dostat na druhé místo v tabulce. 

Na sociálních sítích koluje spekulace, že do vyřazovacích bojů by se možná mohl zapojit čínský supertalent Bo, který stihl na Westu za deset dní dosáhnout Challengeru s neuvěřitelným 70 % winratem. Dle informací Bo již trénuje se sestavou Vitality, ale stále se pracuje na jeho angličtině, která se výrazně zlepšuje. 

Perkz deklasoval bývalé spoluhráče, Zanzarah pomohl Misfits


Zanzarah se úspěšně vrací do LEC

Bývalý jungler týmu Astralis a nynější člen týmu Misfits hlásí úspěšný návrat do nejvyšší evropské ligy. Zanzarah měsíc působil v týmu Misfits Premier, který hraje francouzskou ligu LFL a nyní dostal pozvánku do hlavního týmu, kde měl nahradit Shlatana. Důvod této výměny byl kvůli momentální metě, která jednoznačně vyhovuje více ruskému junglerovi. Hrdinové jako Poppy, Trundle nebo Wukong nyní patří mezi nejlepší junglery v Patchi 12.13.

Své kvality předvedl v obou utkáních, kde pro svůj tým získal mnoho heraldů a se svou Poppy poskytoval svým spoluhráčům důležitou ochranu před nebezpečnými ganky. Misfits tedy z víkendu berou dvě výhry a spolu s G2 a Excel obsazují čtvrtou pozici, která je nesmírně klíčová pro postup do playoff. 

Perkz deklasoval bývalé spoluhráče, Zanzarah pomohl Misfits

 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama