Partnerství s RE-LOAD
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Partnerství s RE-LOAD

Partnerství s RE-LOAD

David Růžička

David Růžička

8. 4. 2013 13:00

Dnešním dnem Tryhard uzavírá partnerství se slibným novým projektem na domácí herní scéně.

Reklama

Jedná se o herní klub RE-LOAD, ve kterém se v posledních dnech dokončují přípravy na spuštění. RE-LOAD se svoji koncepcí odlišuje od klasických a déle fungujících herních klubů, jeho hlavním zaměřením není plná herna počítačů, ale zdůrazněný sociální aspekt.

Součástí klubu je prostor kavárny, kde se budou pravidelně pořádat promítání s herními osobnostmi a let’s playery. Během klasického provozu tento prostor můžete využít k posezení s kamarády, ať už u občerstvení, nebo jedné z mnoha zábavných deskových her. Samozřejmostí jsou počítače a konzole, kterých bude dostatek pro jakýkoliv turnaj, ať už pořádaný přímo RE-LOADem, nebo jedním z jeho mnoha partnerů.

RE-LOAD Gaming Club

Ve spolupráci s populárním herním pořadem RE-PLAY je připravován herní klub RE-LOAD. Jde o počítačovou-konzolovou hernu, kavárnu (ve smyslu posezení) a klub pro všechny hráče a fanoušky všech her. Ve dvou patrech můžete najít 20 moderních PC, konzoli Wii U, konzoli Xbox s kinektem a 30 míst k sezení. S přáteli si zde můžete užít spoustu zábavy ať už při hraní PC nebo deskových her. Také zde potkáte celebrity české herní scény, ať už ty které znáte z pořadu RE-PLAY, tak i známe let´s playery a streamery. Dále se připravují pravidelné turnaje o cenné výhry například právě ze hry League of Legends. Prostě zde najdete hromadu zábavy, kterou pro vás vytvářejí hrači jako vy.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama