Nový šampion - Zac, the Secret Weapon
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Nový šampion - Zac, the Secret Weapon

Nový šampion - Zac, the Secret Weapon

derk

derk

31. 3. 2013 08:37

Ve hře se objevil nový šampion - Zac, the Secret Weapon. Podívejte se na šampion spotlight a jeho schopnosti.

Reklama

Trochu opožděně, ale přece. Zac je konečně ve hře, pojďme si připomenout, o čem je vůbec řeč. V tomto příspěvku najdete Champion Spotlight přímo od Phreaka, popis jeho schopností a ještě přeložený příběh.

Zaca můžete tento týden koupit za 7800 IP nebo 975 RP. Akční sleva je spojena s jeho skinem - za 1462 RP totiž dostanete jak skin, tak nového šampiona. Ušetříte zhruba 500 RP.

Cell Division (pasivka)

Pokaždé když Zac trefí soupeře jakoukoliv svou schopností, odtrhne se z něj kus těla (slizu) a spadne na zem. Zac může sebrat spadlé kusy a tím se vyléčit. Když Zac umře, rozpadne se do čtyř "kapek". Tyto části se pokusí znovu spojit. Pokud nějaká z nich přežije, Zac znovu ožije. Bude mít několik procent životů, podle toho, kolik "kapek" zůstalo.

Stretching Strike (Q)

Zac zaútoří oběma pěstma dopředu. Všechny cíle, které trefí, jsou zpomaleny a zraněny.

Unstable Matter (W)

Zacův vnějšek exploduje, zraní všechny soupeře, kteří jsou kolem něj. Zranění má dvě složky - jedna klasicky flat, druhá podle % nepřátelských životů.

Elastic Slingshot (E)

Zac najdříve zpomalí, zapře se do země a potom se vymrští na zacílenou lokaci. Všichni nepřátelé, které tímto skokem trefí dostávají zranění a stun.

Let's Bounce (R)

Zac vyskočí do vzduchu, okamžitě zraní, vyhodí a zpomalí všechny soupeře kolem něj. Potom se třikrát odrazí od země, každým dopadem zraňuje soupeře.PříběhPřed dávnou dobou dva Zaunští vědci vyvinuli organickou látku, která byla schopna obstát v extrémních podmínkách, samovolně měnit vlastní strukturu a také vytvářet ohromná množství kinetické síly. Při sledování, jak se tento objev mění a roste si dvojice vědců - manželé - začali všímat, že také reaguje na jejich přítomnost. Jejich výtvor skákal dopředu, když na něj zavolali a hýbal se do rytmu, když zpívali. Manželé začali vidět více než experiment, začali vidět malé dítě, naplněné radostí a náklonností. Jednoho večera po testování zavřeli manželé hrudku zpátky do klece. Začala se neutěšitelně smutně drobit a třást v koutě. V ten moment jim došlo, že jejich výtvor si přeje žít normálním životem mimo laboratoř. Tížilo je svědomí a tak nemohli nechat tento prototyp k tomu, aby byl využit jako zbraň. Dvojice manželů se rozhodla utéci a svůj výtvor vzít s sebou. Místo oficiálního označení zbraně - Zaun Amorphous Combatant, mu začali říkat Zac. Odstěhovali se daleko od města Zaun, kde strávili několik let a vychovávali Zaca jako vlastní dítě.Zac byl velmi odlišný od ostatních dětí, žádné z nich nemělo k dispozici takovou sílu a pohybovost. A proto jej rodiče naučili vážit si svých schopností, pokoře a zodpovědnosti. Díky péči a lásce svých rodičů měl Zac krásné a klidné dětství.      Dětství skončilo, když jej vypátrala Zaunská laboratoř. Jelikož se jim nepodařilo zopakovat postup k výrobě tajné zbraně, několik let hledali uprchlé vědce s jejich výtvorem. Když je konečně našli, začali vyhrožovat a následně unesli Zacovi rodiče a nutili je ke spolupráci při odchycení a návratu jejihc experimentu. Jatý strachem ze ztracení svobody a rodičů, Zac poprvé v životě použil veškerou svou sílu. Ohromná síla znamenala úprk všech ze Zaunské laboratoře a také osvobození rodičů a návrat domů. Ten den zac přísahal, že bude chránit životy obyčejných lidí, ohrožované zradou a špatností. Objeven k ničení, nyní chrání nevinné a bezbranné.Už jste Zaca hráli? Pokud ano, co si o něm myslíte?

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama