Nový oficiální web League of Legends
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Nový oficiální web League of Legends

Nový oficiální web League of Legends

David Růžička

David Růžička

12. 5. 2013 07:43

Oficiální League of Legends stránka brzy obdrží nový vizuální update!

Reklama

Už to budou 3 roky co Riot oficiálně spustil svou současnou webovou prezentaci na stránkách 

www.leagueoflegends.com.

3 roky jsou v internetovém prostředí věčnost a tak se Riot rozhodl, že je čas na redesign. Hlavním důvodem pro předělání by měla být možnost poskytnout hráčům lepší přístup k novému obsahu, který v současné době Riot produkuje. Na ty hlavní změny se zde podíváme společně.

Hlavní změny by měly být následující - usnadnění navigace, lepší přístup k novému obsahu, zdůraznění změn a novinek a větši interakce komunity.

Usnadněná navigace

Během běžného dne se web Riotu dočká mezi 3-5 aktualizacemi. Současný systém však neumožňuje jejich řádnou prezentaci a jakmile zmizí z hlavní stránky, je velký problém je znovu dohledat. Z toho důvodu bude nová prezentace vizuálně čistší a přehlednější.

Soustředěný design

Současná stránka má zbytečně mnoho dekorativních prvků a ty soupeří o vaši pozornost s důležitým obsahem, který jste se vydali hledat. Proto došlo k pročištění a zjednodušení navigace, herní info a komunitní obsah jsou na dosah ruky a počítá se s důležitou integrací vlastní grafiky a videa v rámci vizuálů webu.

Komunitní obsah

Komunitní část byla na současném webu prakticky neexistující, proto se riot rozhodl ji kompletně předělat a dát více prostoru výtvorům fanoušků. 

To však není vše, stránka už je spuštěna v beta provozu (tzn. můžete si ji prohlédnout) a dát designérům z Riot Games feedback. Na rok 2013 je plánováno mnoho věcí a nový web je první z vlaštovek směřování budoucího vývoje. Třeba se dočkáme i nového klientu s tolik očekávanými funkcemi ;) > RIOT WEB BETA < Zde si můžete prohlédnout web v beta verzi!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama