Nejméně hraní šampioni v SoloQ - březen 2016
Kterých 10 šampionů bylo u hráčů nejméně oblíbených za poslední měsíc?
Tak jako jsme psali v článku i minulý měsíc , tak i dnes se se podíváme na to,
které šampiony v solo Q vidíme opravdu zřídka?Statistiky jsou převzaty ze všech úrovní solo Q - od Bronze až po Challenger a v potaz jsme brali nejhranější mapu Summoner's Rift. Pokud tedy nevíte, jak na solo Q, tento článek by vám mohl pomoci.
V následující tabulce najdete šampiony
seřazené podle počtu her, ve kterých se vyskytují a také s poměrem výher / proher (winrate). Pokud se v soloQ rozhodnete picknout některého z těchto šampionů, budete jedni z mála.
| ŠAMPION | POČET HER | WINRATE | |
| Yorick | 53 455 | 46,7% | |
| Urgot | 54 765 | 46,9% | |
| Mordekaiser | 71 686 | 48,1% | |
| Karthus | 72 625 | 49,1% | |
| Galio | 83 925 | 51,4% | |
| Skarner | 94 321 | 51,5% | |
| Nunu | 95 565 | 46% | |
| Singed | 104 218 | 50,4% | |
| Cassiopeia | 120 091 | 46,9% | |
| Jayce | 127 510 | 46% | |
Tabulka je znovu téměř totožná s tou, kterou jsme si ukazovali před měsícem. Nejméně hranou dvojicí je znovu
Urgots
Yorickema pokud se v nejbližší době nedočkáme slibovaného reworku Yoricka, nejspíš to tak zůstane i do příštího měsíce.
Jediným nováčkem v tabulce je
Jayce. Ten ovšem dostal v posledním patchi výrazný buff a možná se tak dostane výš v tabulce oblíbenosti a winratu.
A co vy? Dejte nám vědět, kdo je podle vás nejméně hraný šampion a jak často ho potkáváte!Data převzata ze serveru lolking.net