LCS Evropa - Týden 9
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek LCS Evropa - Týden 9

LCS Evropa - Týden 9

Lukáš Kania

Lukáš Kania

13. 4. 2013 09:17

Jako každý víkend se koná Evropské LCS. Tentokrát ale zápasy začínají klasicky - to jest první zápas v 18:00, poslední v 21:00. Počítejte však se spožděním.

Reklama

Týden 9 se obejde bez týmu Copenhagen Wolves, kteří mají pauzu. Hned v druhém sobotním duelu proti sobě stojí Evil Geniuses a Fnatic a o poslední nedělní zápas budou bojovat Gambit Gaming a SK Gaming. Uvidíme tak čtyři celky z první poloviny tabulky v zájemných zápasech. Určitě se tedy máte na co těšit.

Celkové pořadí všech týmů najdete na samostatné stránce zde .

Výsledky z včerejšího a čtvrtečního amerického LCS najdete zde .

Členové Evil Geniuses oznámili, že znatelné zhoršení jejich výkonů nenechají jen tak. Asi jste zaregistrovali, že se jim poslední dobou moc nedařilo - nyní mají 11 výher z 20 zápasů. Nechali se tedy slyšet, že zapracují na všech lajnách a pokusí se zaútočit na první příčky. Myslíte si, že prolomí smůlu a tento víkend jim to půjde? Uvidíme!

SOBOTA
GG  vs.  DB 1 : 0
EG  vs.  FNT 1 : 0
AAA  vs.  GG 0 : 1
GNT  vs.  DB 0 : 1
NEDĚLE
GNT  vs.  EG 1 : 0
FNT  vs.  DB 1 :0
GNT  vs.  AAA 1 : 0
GG  vs.  SK 0 : 1

Mějte na paměti, že dané časy jsou lehce irelevantní, protože ze zkušenosti víme, že mezi nimi není hodina, ale hodina a půl a někdy i více. Tak se příjemně nalaďte a hodně zábavy u streamu. Podobně jako u včerejšího amerického LCS jsme použili stream z Youtube, který je daleko stabilnější. Přejeme příjemnou zábavu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama