LCS Amerika - Týden 9
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek LCS Amerika - Týden 9

LCS Amerika - Týden 9

derk

derk

11. 4. 2013 15:03

Je tu předposlední týden LCS. Začínáme dnes večer v Americe.

Reklama

Již máme jisté tři týmy, které postoupí do play-off. Poslední tři místa jsou ale ještě volná a postoupit může víceméně kdokoliv. Ani CLG tedy nemá zajištěné místo! A právě tento a příští týden se rozhodne.

Minulý týden s celkovým pořadím týmů moc nezamíchal. Došlo k jedné rošádě na úplném konci tabulky, ale nic zajímavějšího se nestalo. Na celkové pořadí se můžete podívat v tomto článku - najdete tam také tři již postupující celky.

Pojďme už ale rovnou na to, co se bude dít tento týden. Hraje se klasicky čtvrtek, pátek a rovněž časy zůstavají nezměněny. Dnes

začínáme ve 22:00

a zítra přesně o půlnoci. 

ČTVRTEK 
CRS  vs.  MRN 1 : 0
DIG  vs.  CLG 0 : 1
COL  vs.  CRS 0 : 1
GGU  vs.  MRN 1 : 0
PÁTEK 
GGU  vs.  DIG 1 : 0
CLG   vs.  MRN 0 : 1
GGU  vs.  COL 1 : 0
CRS  vs.  TSM 0 : 1

Mějte na paměti, že dané časy jsou lehce irelevantní, protože ze zkušenosti víme, že mezi nimi není hodina, ale hodina a půl a někdy i více. Tak se příjemně nalaďte a hodně zábavy u streamu. Tentokrát jde o stream na Youtube, takže by se neněl lagovat tolik, jako na Twitchi.

Nezapomeňte také 

hlasovat pro svůj ALL STAR tým

! Právě podle vašich hlasů se na konci sezóny vytvoří evropský a americký tým, které si proti sobě zahrají v exhibičních zápasech. Hlasovat můžete každý den jednou (jak pro EU, tak pro NA). Napište nám na fóru, pro koho jste hlasovali!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama