LCS Amerika - Týden 8
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek LCS Amerika - Týden 8

LCS Amerika - Týden 8

derk

derk

4. 4. 2013 15:36

Po týdenní odmlce jsme tu zpět s LCS, uvnitř najdete stream, rozpis zápasů, celkové pořadí týmů a další!

Reklama

Už jsme se dostali za polovinu, máme tu osmý týden a s ním i jednu z posledních šancí pro týmy ve spodní polovině tabulky, udržet se ve hře. 

V Americe se opět do čela dostal tým Curse Gaming, jen těsně následován Team Dignitas a Team Solomid. Counter Logic Gaming jsou na čtvrté pozici, ale se skóre 10-10 nás Hotshotův celek moc nepřesvědčil. Jak jsou na tom ostatní celky a jak je na tom celkové pořadí najdete v tomto článku . Čekají nás opět dva večery plné akce. Na pořadu je hned několik zajímavých zápasů. 

ČTVRTEK 
CLG  vs.  COL 0 : 1
CRS  vs.  GGU 1 : 0
TSM  vs.  VLC 0 : 1
MRN  vs.  COL 1 : 0

!!! UPDATE

Zde najdte záznamy ze všech zápasů prvního dne. Stačí kliknout na odkaz a budete přesměrování na příslušný zápas na Youtube, akorát na začátek zápasu. Jelikož se včera hrálo až v noci a CLG i TSM prohráli proti papírově slabším celkům, určitě stojí za zhlédnutí alespoň tyto dvě hry (čili první a třetí).

Záznam z prvního zápasuZáznam z druhého zápasuZáznam z třetího zápasuZáznam z čtvrtého zápasu
PÁTEK 
TSM  vs.  CRS 00:00
VLC  vs.  COL 01:00
GGU  vs.  MRN 02:00
CRS  vs.  VLC 03:00

Mějte na paměti, že dané časy jsou lehce irelevantní, protože ze zkušenosti víme, že mezi nimi není hodina, ale hodina a půl a někdy i více. 

Nezapomeňte také hlasovat pro svůj ALL STAR tým ! Právě podle vašich hlasů se na konci sezóny vytvoří evropský a americký tým, které si proti sobě zahrají v exhibičních zápasech. Hlasovat můžete každý den jednou (jak pro EU, tak pro NA). Napište nám na fóru, pro koho jste hlasovali!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama