Který šampion z LoL má nejhorší design? Hráči na Redditu vybrali několik jmen
i Zdroj: Riot Games
LoL novinky League of Legends Článek Který šampion z LoL má nejhorší design? Hráči na Redditu vybrali několik jmen

Který šampion z LoL má nejhorší design? Hráči na Redditu vybrali několik jmen

Giry

Giry

12. 9. 2023 17:18

Na výběr máte 165 šampionů. Dokážete z nich vybrat jednoho, který se vývojářům povedl úplně nejmíň? Tuto otázku se pokusili zodpovědět hráči na League of Legends subredditu.

Reklama

V komentářích se objevilo mnoho jmen. Často hráči nadávali na Tryndamera, Malzahara, Sennu nebo Ryze z různých důvodů, nejhorší design ale připsali těmto třem postavám.

3. Zeri

Zeri prošla neuvěřitelným množstvím balančních úprav v roce, kdy se dostala do hry. Do určité míry je to pochopitelné, vývojáři se museli popasovat se zcela novou mechanikou, jelikož se její Q počítá jako základní útok. Zároveň se museli vyhnout problémům s nezastavitelným scalingem (s AP nebo tanky předměty).

2. K'Sante

Původní plán dostat do hry topaře - tanka, který bude vyžadovat vysokou úroveň mechanických schopností hráče, se nepovedl. Vývojáři si nyní musí poradit s balancováním předmětů pro tanky tak, aby je K'Sante nepřekonal ve všech ohledech.

1. Yuumi

U této supportky se asi nejedná o žádné překvapení. Už od vydání se Yuumi stala noční můrou všech hráčů i balančního týmu. Největší problém zůstává její nezranitelnost, frustrující jsou ale i další interakce s jejími spoluhráči.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama