Konec Taipei Assassins - nejlepšího týmu S2
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Konec Taipei Assassins - nejlepšího týmu S2

Konec Taipei Assassins - nejlepšího týmu S2

derk

derk

1. 7. 2013 10:00

Vítězná sestava TPA, šampionů druhé sezóny, dneškem zaniká. RIP!

Reklama

 Taipei Assassins (dnes Azubu TPA) byli poměrně neznámým týmem až do světového šampionátu druhé sezóny. Právě největší turnaj s největším prizepoolem v historii eSports byl zlomovým bodem pro celý tým. Seeding z prvního místa z jihovýchodní Asie jim zajistil začátek rovnou ve čtvrtfinále. Nikdo je na začátku nebral jako hrozbu, z celých dvanácti týmů byly jejich šanci na vysoké umístění hned druhé nejmenší - po

 Saigon Jokers. Tchaj-wanský underdog ale všechny překvapil, když si v prvním duelu play-off poradil s

 NaJin Sword, následně porazil horkého kandidáta na absolutní vítězství -

 Moscow Five (dnes Gambit Gaming) a následně i ve finále zdolal

 Azubu Frost. A psala se historie, z poměrně neznámého a podceňovaného týmu se stali šampioni druhé sezóny. Na oslavu jejich vítězství vzniklo pět TPA skinů, které si mohli zakoupit všichni hráči po celém světě. 

V sezóně tři ale začaly problémy. Od týmu se hodně očekávalo a přesto, že měl poměrně slušné výsledky na mezinárodních akcích, uvnitř celku to skřípalo. Hráči přijmuli nabídku Azubu a tak vzniklo Azubu TPA. Krátce poté se objevil i sesterský tým Azubu Snipers, kam odešel první člen původní sestavy - support MiSTakE. A tím se odstartoval zánik celé sestavy. Před pár týdny se ze základní sestavy posunul na pozici náhradníka jungler Lilballz a včera byl oznámen odchod topaře Stanleyho a kapitána týmu a midaře Toyze. Z původní sestavy v týmu zůstává pouze AD carry Bebe.

Včera se na facebooku Stanleyho i Toyze objevily oficiální prohlášení, které celou situaci vysvětlovaly. Možná trochu překvapivě byl Stanley požádán Garenou, aby z týmu odešel (resp. byl vyhozen) - kvůli "malému champion poolu" a špatné komunikaci s týmem. 

Oficiální vyjádření

 Toyze: 

https://www.facebook.com/toyzLoL/posts/526362984089801

Oficiální vyjádření

 Stanleyho: 

https://www.facebook.com/stanleysLoL/posts/432744760157091

Včera hráli Azubu TPA poslední zápas, nostalgie nedovolila nic jiného, než si picknout svou oblíbenou sestavu, která jim zajistila výhru v šampionátu - ano, včera hráli Shena, Munda, Oriannu, Ezreala a Nunua. Zápas můžete zhlédnout zde.

Azubu TPA už má náhradu. Podívejte se, jak vypadá současná sestava týmu.

 Jay - Top

 Sarsky - Jungle

 Achie - Mid

 Bebe - AD Carry

 DinTer - Support

Co bude se Stanleym, Toyzem, Lilballzem a dalšími se doposud neví. Toyz oficiálně oznámil odchod z kompetitivní scény, v oficiálním prohlášení ale několikrát zmínil, že největším problémem v Tchaj-wanském týmu byla právě jeho národnost, která mu zajistila řadu haterů a stovky kritických komentářů na sítích jako reddit a facebook. Přejeme všem hráčům jen to nejlepší a doufáme, že o nich ještě uslyšíme!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama