Konec MČR klasifikace!
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Konec MČR klasifikace!

Konec MČR klasifikace!

derk

derk

30. 9. 2012 08:30

Včera se odehrál poslední turnaj, který byl zařazen do MČR klasifikace.

Reklama

Už máme jasno, které týmy postupují na Mistrovství České Republiky v počítačových hrách, které se bude konat 19.-21.10. Soutěž byla hlavně ke konci velmi vysoká a pořadí se měnilo i poslední dny. Nicméně už byl odehrán poslední turnaj, rozděleny poslední body a s pořadím už nezamíchá nic.

Konec MČR klasifikace!

Tabulka postupujících týmů:

1.  (ex)Team Replika2.  eSuba.Intel LoL3.  Buzici v Muzici4.  FLYtoHIGH5.  Team SYNDiCATE6.  Gunrunners

Náhradníci:

7.  Gateway Entertainment8.  Storm Games Clan9.  Euphory.lol

Můžeme zde vidět všechny favority, s kterými se počítalo a alespoň dle mě se na MČR dostaly týmy, které si to zaslouží a rozhodně neudělají naší komunitě ostudu v konkurenci jiných her. Podrobnější info o rozpisu a harmonogramu MČR se dozvíte již brzy, již teď vám však můžu říci, ať si uděláte na zmíněný víkend čas. Všechny zápasy budou přenášeny komentátory, kteří budou přímo na místě a z celého turnaje bude k dispozici celodenně aktualizovaný live coverage a následně i shrnující report právě zde, na tryhardu. Všem, kteří se na MČR dostali, chci pogratulovat a přeji jim mnoho štěstí a úspěchů v nadcházejícím turnaji, možná nejdůležitějším v jejich kariéře.

Závěrem bych chtěl všem týmům poděkovat za jejich celoroční aktivitu, snahu a fair play. Naprostá většina turnajů, které probíhaly pod mým vedením, se vydařily a byly takřka bezproblémové. Všechny turnaje, které budoudo konce tohoto roku probíhat, nebudou bodované MČR body, další sezóna začne až příštího roku. Nightcupy se budou hrát stále a podle předběžných plánů budou vyhlášeny ještě dvě dlouhodobé soutěže (podobné jako PAL a WDGML) – tentokrát však s trochu lepším systémem, který by měl usnadnit jak adminování turnajů a řešení protestů, tak samotný průběh her a komunikace mezi týmy. Jsem rád, že se League of Legends komunita zvedá a neustále se zlepšuje. Objevují se nové týmy, které předvádí skvělé výsledky a zároveň se daří i těm starším, zkušenějším a pomalu se dostáváme do Evropy. O všech nadcházejících akcích budete informováni.

Ještě předtím, než samotné MČR začne, představíme se jednotlivě všechny týmy a seznámíme se s jejich hráči. Bude vycházet seriál podobný tomu, který píšeme na Finále S2 (Nejlepší z nejlepších).

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama