Kdo se kvalifikoval na LCS promotion series?
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Kdo se kvalifikoval na LCS promotion series?

Kdo se kvalifikoval na LCS promotion series?

derk

derk

8. 4. 2013 10:44

Turnaj o 15 000 euro, možnost kvalifikace do LCS, postup eSuby, rozhovor s postupujícími Čechy - Freezem a Bimbem a ještě daleko více uvnitř článku.

Reklama
Na report z CG a rozhovor s celou eSubou i Kazmitchem se můžete těšit již brzy, bohužel jsme měli lehké časové problémy a proto celou coverage přinášíme až s týdenním zpožděním, za což se velmi omlouváme. 

League Championship Series (LCS) již všichni z vás určitě znají, pokud ne všechny důležité informace najdete zde. První sezóna nám pomalu spěje ke konci, zbývají poslední dva týdny a to znamená možnost dalších týmů ukázat svou sílu, porazit někoho z poslední čtveřice současné LCS a dostat se tam místo nich. V květnu se totiž bude hrát May Promotion Series (čili postupová série v květnu). A právě do tohoto turnaje přímo od Riotu se mohl tento a minulý víkend kvalifikovat jakýkoliv amatérský celek. 

Jak? Stačilo dostat se do finále Go4LoL na eastu nebo na westu. Z každého turnaje postoupily dva týmy (celkem 8), které si zahrají online 

crossrealm kvalifikaci o krásných 15 000 euro

. Finalisté této akce se zároveň kvalifikují na zmiňovanou

May Promotion Series

Čili turnaj o 15 000 euro a možnost dostat se do LCS. Zní to poměrně hezky, že? Úspěch zkoušela i řada domácích celků. Pojďme se podívat, jak jim to šlo. 

Go4LoL turnaje byly mnohem zajímavější, protože si tuto možnost nechtěl nechat nikdo utéci. Objevily se taková jména jako Meet Your Makers, Team ALTERNATE, Millenium a další. 

 East Go4LoL #135

V tomto turnaji byla celá řada českých a slovenských týmů, bohužel se žádný z nich nedostal dál než do třetího kola. Turnaj hrály známé polské týmy Meet Your Makers a Anexis. Ty na sebe narazily poměrně brzy, z vzájemného zápasu vzešli lépe MYM, kterým se podařilo dostat až do finále, kde podlehli celku Samurai in Jeans (kde hraje i náš hráč Freeze!).

Postupující:

 Samurai in Jeans,

 Meet Your Makers

 East Go4LoL #136

Podobně jaké v předchozím East turnaji se objevila řada domácích týmů. Přestože se dva týmy dostaly dál (PixeL a Keda a jeho nohsledi), na postup to pořád nestačilo. V turnaji se opět objevil jako první nasazený tým Meet Your Makers, který se dostal znovu do finále, kde tentokrát porazil své krajany - Imperium Gamers. Protože již MYM ale postup zajištěný mají, zřejmě bude pozván tým, který se umístil na třetím místě - Test Your Limits.

Postupující:

 Imperium Gamers,

 Test Your Limits

 West Go4LoL #135

Na westu to bylo o něco zajímavější, hrálo více tým a také více známějších jmen. Z našich se nejdále dostali Neophyte a Cracked Gamers (4. kolo). Do finále se ale probojoval německý celek Snogard Dragons (kde hraje český hráč Bimbo8!) - sice prohráli proti Sinners Never Sleep, ale postup mají zajištěný! Již druhý reprezentant.

Postupující:

 Sinners Never Sleep,

 Snogard Dragons 

 West Go4LoL #136

V posledním turnaji se ukázala i eSuba, která podala skvělý výkon, bohužel ale kluci vypadli v semi-finále. Pouze jedna výhra je tak dělila od postupové pozice. Po cestě dokázali porazit i taková jména jako Millenium. Ale vzhledem k tomu, že to Nardeovi spadlo, Rikytan hrál AD carry a na midu měli hosta, tak je to velmi slušný výkon. Do finále se dostali - Esport4Life a CAN I BUY YOU A DRINK - a ti také postupují do online crossrealm kvalifikace. Fnatic Beta trochu překvapivě vypadl v prvním kole 

Postupující:

 eSuba,

 CAN I BUY YOU A DRINK

Bracket z crossrealm kvalifikace najdete  zde . Mělo by se hrát ve středu večer. Škoda, že eSuba i Fnatic hráli minulý týden Copenhagen Games a proto se nemohli účastnit prvního kvalifikačního turnaje. I přesto ale budeme mít hned dva zástupce - Bimba ze Snogard Dragons a Freeze z Samurai in Jeans.  * JELIKOŽ SE FREEZŮV TÝM KVALIFIKOVAL HNED DVAKRÁT (Samurai in Jeans, Esport4Life) NASTOUPÍ NA MÍSTO TÝMU ESPORT4LIFE ESUBA! MÁME TEDY HNED 8 ZÁSTUPCŮ, DOUFEJME, ŽE JIM TO VYJDE! Teď ještě rozhovor s Freezem a Bimbem.

Aleš 'Freeze' Kněžínek z týmu Samurai in Jeans

http://www.facebook.com/lolFreezecz Gratuluji k postupu do crossrealm kvalifikace - zahrát si o 15 000 euro není špatné. Máte připravenou nějakou taktiku na jednotlivé celky?

Děkuju. No zahrát si o tolik, a ještě k tomu na online turnaji není vůbec špatné. Ještě ne. Konkrétně se budem připravovat jen na některé teamy.

 Dlouhou dobu o tobě nebylo slyšet, potom co jsi opustil eXtatus se chvíli spekulovalo, že jsi náhradník Gambit Gaming, jak to s tebou tehdy bylo a jak to vypadá teď?

Příliš pozornosti a mediálních věcí znamená méně času pro sebe, a hlavně se individuálně zlepšovat, jak nejvíc to jde. Úroveň hráče se musí hodně zvednout, pokud se chce aspoň pokusit něčím být v pro gaming scéně. Proto jsem nestreamoval dlouho, a nijak se mediálně neprojevoval. Za to se omlouvám svým fandům, určitě si na ně zase najdu čas. Ano, spekulovalo se to. Ano, jsem náhradník gambit gaming na pozici AD carry, ale genja hraje velmi dobře, tak jsem se rozhodl zkusit to bokem s nějakým teamem a mým kamarádem Kottenxem (který je mimochodem taky sub a to pro Alternate). Něco jsme složili a snad se nám bude dařit a úspěchy přijdou :)

 Tvůj tým vypadá velmi silně - spoustu známých jmen - jak jste se dali dohromady a jaké jsou vaše cíle?

Naše cíle. To je jasný, každý se chce dostat na lcs. A něco znamenat. Naše společnost nás, už takhle naprogramovala, jestli to tak můžu říct. Každý chce něco znamenat. Doufám, že náš team vypadá silně, tak jak říkáš :). Obepsali jsme pár známých jmen s Kottenxem a nějak se to složilo.

 Určitě se budete snažit kvalifikovat na May Promotion Series do LCS. Který ze současných týmů LCS bys tam nejraději potkal a proč? Kdo si myslíš, že je v LCS nejslabší?

Určitě. Nejraději bych na offlinu (jestli se tam kvalifikujem) čelil DragonBorns - trénovali jsme proti nim, a je to zdaleka nejslabší článek lcs v tento moment. Pak bych to asi viděl mezi aAa a Giants. Osobně se ale bojím ostatních a hlavně Bjergsena a jeho "vlků".

 Uvidíme tvůj tým i na nějakých dalších akcích v budoucnu? Třeba na Dreamhacku, kde byste se mohli potkat jak s Fnatic, tak s eSubou?

Uvidí se, nic není jisté. Záleží na tom, jak se nám bude dařit. Osobně se těším, až si zahraju proti eSubě :)

 Díky za rozhovor, přeji hodně štěstí do budoucna!

Já taky děkuju. Ať se tryhardu daří, a ať naše komunita dál roste.

Marek 'Bimbo8' Hanuš z týmu Snogard Dragons

http://www.facebook.com/lolBimbo8 Gratuluji k postupu do crossrealm kvalifikace - zahrát si o 15 000 euro není špatné. Máte připravenou nějakou taktiku na jednotlivé celky?

Čau, děkujeme. Žádné speciální taktiky připravené nemáme. Budeme se snažit hrát naši hru. Ve většině případů jsme to stejně my, kdo si tu hru prohraje :)

 Nedávno jsi zmiňoval na svém facebooku, že od Snogard Dragons odcházíš, poslední dobou ale za tým stále hraješ a jde vám to moc dobře. Co se stalo?

Od Snogard Dragons jsem doopravdy odešel, ale jaksi jsem zapomněl promyslet, co budu dělat potom. Prošel jsem si pár týmy, jak českými tak zahraničními, ale úroveň těch týmů mě dost zklamala a představoval jsem si něco jiného. Naštěstí si kluci nikoho jiného nenašli, tak jsem byl rád jak já tak oni, že jsme to dali znovu dohromady.

 Jak bys hodnotil svůj tým v současné podobě. Myslíš, že se dostanete do Promotion Series a případně i tam uspějete proti celkům z LCS? Proti komu bys tam hrál nejraději?

Naše výkony by mohly být jak lepší tak horší. Jsou zápasy, kde naprosto přejedeme TOP týmy, ale potom přijdou neskutečné prohry proti bronze hráčům. Pokud se nám podaří toto vylepšit a podávat stabilní výkony, tak budu spokojený. Myslím si, že máme šanci se dostat do Promotion Series, trošku smůla jsou MYM v semifinále. Když ale budeme mít štěstí, mohli bychom porazit i je. Nejradši bych si zahrál proti EG. Už dlouho čekám na příležitost poměřit své síly s Frogenem.

 Uvidíme váš tým i na jiných akcích? Třeba na Dreamhacku?

Určitě se pokusíme kvalifikovat na všechny offline akce jen co bude možné. Kdybych si odpustil ten můj třítýdenní odchod, hráli bychom i na Copenhagen Gaems. Máme také jistou účast na finále německé EPS .

 Plánuješ do budoucna zase začít streamovat?

Streamovat bych měl začít snad od června. Za měsíc maturuji a tak musím alespoň trošku připravovat. Všechen volný čas se snažím věnovat týmu a zlepšování své vlastní hry, abych neudělal ostudu na již zmíněném finále EPS.

 Díky moc za rozhovor a hodně štěstí do budoucna!

Také děkuji a hodně štěstí i tobě.

CELÁ ONLINE KVALIFIKACE, KTERÁ ROZHODNE O POSTUPUJÍCÍM NA MAY PROMOTION SERIES SE BUDE HRÁT JIŽ TUTO STŘEDU! TAK SI UDĚLEJTE ČAS A DRŽTE PALCE BIMBOVI A FREEZOVI!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama