Jak se dostat hraním LOL do vězení
i Zdroj: Tryhard.cz
Ostatní Článek Jak se dostat hraním LOL do vězení

Jak se dostat hraním LOL do vězení

derk

derk

2. 7. 2013 13:39

Jeden z amerických hráčů se dostal do vězení kvůli pár řádkům textu. Více o této kuriózní události uvnitř.

Reklama
fotka Justina jasně dokazuje, že nemá daleko ke zbraním, igelitovým pytlům a lopatě, určitě bychom nechtěli takového člověka potkat v noci v temné uličce!

Je to již pár dní, co se na internetu objevila zpráva o tom, že se osmnáctiletý Justin Carter dostal do vazby a hrozí mu až osm let vězení za komentář, který si napsal na zeď facebooku. Celý incident se odehrál na začátku tohoto roku, zpráva se však objevila teprve před pár dny. Jak ke všemu došlo? Podle všeho Justin diskutoval na facebooku s řadou lidí na tematiku League of Legends a jeho "prohřešku" předcházel komentář od dalšího člověka.

Komentář: Ty jsi blázen, nemáš to v hlavě v pořádku.

(Oh you're insane, you're messed up in the head.)

Justinova reakce: Jasně, nemám to v hlavě v pořádku, jdu vystřílet školu plnou dětí a sníst jejich ještě bijící srdce.

(Oh yeah, I'm real messed up in the head, I'm going to go shoot up a school full of kids and eat their still, beating hearts.)

Ještě je důležité podotknout, že hned za tímto řádkem textu uvedl další příspěvek - zkratku

LOL

(laughing out loud) a

JK

(just kidding). No nic pěkného to není, ale na internetovou diskuzi to je poměrně klasika. Nicméně jedna žena z Kanady to jako vtip moc nebrala a chopila se akce. Vyhledala si na internetu, kde Justin bydlí a když zjistila, že bydlí v blízkosti základní školy, kontaktovala policii, která si pro Justina přijela (

měsíc potom

, co byl oznámen jeho možný "teroristický čin") a ten je od té doby několik měsíců ve vazbě. Byl obžalován z teroristické hrozby. 

Jeho rodiče se všemožně snaží celou situaci vysvětlit policii a úřadům. Tvrdí, že šlo pouze o sarkastický komentář - stejně, jak by to nejspíše chápala absolutní většina lidí. Ještě přikládáme jedno video.

Justin před pár dny oslavil ve vězení své devatenácté narozeny. Pokud se prokáže jeho "vina", Justin může skončit ve vězení až 8 let. 8 let za mřížemí, za jeden komentář na facebooku. 

Docela drsné, že? Jediná rada na závěr je nejspíše to, abyste si dávali pozor na to, co píšete. I když u nás se snad nic podobného nikdy nestane.

Co si o celé kauze myslíte vy?
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama