IWillDominate se stěhuje do Curse House
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek IWillDominate se stěhuje do Curse House

IWillDominate se stěhuje do Curse House

Xykon

Xykon

27. 3. 2013 11:31

Christian 'IWillDominate' Rivera se před nedávnem nastěhoval do gaminghousu týmu Curse v Las Vegas, kde by s nimi měl začít i trénovat.

Reklama

Znalí LoL fanoušci si IWillDominate určitě pamatují jako jednoho z původních členů a junglera týmu Dignitas. Není to dávno, co byl za své nepřístojné chování vyřazen z LCS na jeden rok. Od té doby mohou fanoušci na jeho streamu sledovat, že opravdu obrátil na nový list a začal se chovat o dost lépe, jak ve hře, tak i mimo ní.

Dostal se také do týmu Curse Academy, který je na tom velmi dobře a patří mezi nejlepší amatérské týmy v Americe. Tým začal s názvem Children of IWDominate, brzy si ho však všiml powerhouse Curse a rozhodl se podpořit jeho obrovský potenciál. V současné době bydlí IWDominate i s dalšími spoluhráči v gaminghousu a často trénují s hlavním týmem. 

Sestava Curse Academy:

 Keenan 'Rhux' Santos - Top

 Christian 'IWillDominate' Rivera - Jungle

 Eugene 'Pobelter ' Park - Mid

 Johnny 'AltecRu' Ru - AD carry

 David 'Pixel' Zarinski - Support

Přečtěte si krátký rozhovor o jeho přestupu, vztahu s Riotem a další potenciální rolí v Curse.

Jak se cítíš ohledně věcí, které vedli k tvému postavení mimo LCS?

Těch události bylo hned několik. Mrzí mě, že až po zásahu Riotu jsem si uvědomil, že mít na ostatní i pozitivní vliv, ne jen ve hře ale prakticky všude. Když se moje smýšlení otočilo, začal jsem si hru mnohem víc užívat, tentokrát už ne na úkor druhých. Začal jsem se přátelit s jinými hráči a podporovat slušné chování, které teď už očekávám i od ostatních.  Kdo v posledních měsících zavítal na můj stream, viděl, že jsem se změnil o 180 stupňů.

Zmínil jsi, že jsi teď v podstatě jiná osobnost, řekneš nám o tom více?

Jedná se o několik věcí, ale obecně teď dokážu čelit každé situaci, která vyvstane v soloQ. Nenechávám ostatní, aby mi svým chováním diktovali, jak se mám chovat já. Soustředím se na to, co můžu ovlivnit a to, co nemůžu, o to se nestarám. Soustředím se pouze na hru a na to, co udělat pro vítězství. Někdy to funguje, někdy ne. Cítím se teď mnohem pozitivněji. Vždycky si říkám, že když někomu předáte pozitivní energii, vrátí se vám. A hádejte co? Funguje to.

Už jsi mluvil Riotem o tvé situaci? Jsi vyřazen na celý kalendářní rok nebo budeš moct hrát po konci jarního LCS?

Riot byl velice vstřícný v odpovídání na mé otázky a nastínil mi celý proces toho, jak bych se mohl vrátit zpět do LCS. Klidně mě mohli zabanovat do konce mého života, ale neudělali to. Mám štěstí, že mám příležitost své chování napravit. Nejsou zde žádné striktní data nebo pravidla. Nyní se budu soustředit pouze na to, abych byl tak dobrý, jak to jen jde a být vzor pozitivního chování pro ostatní hráče. Doufejme, že přijdou jen dobré zprávy.

 Co říkáš na stěhování do Curse housu?

Na to se opravdu těším. S Cursákama se znám už asi rok a věřím, že život spolu si užijeme.

Jsem rozhodnutý zaměřit všechen čas na zdokonalení své hry a není lepšího způsobu jak toho dosáhnout, než se dostat do takového prostředí jako je gaming house, kde se spoluhráči můžu probírat všechny strategie a scrimovat tolik, jak jen to bude možné. Je tu i samozřejmě i možnost, že se vrátím zpět do A týmu, ale to všechno ukáže až čas.

  V tuto chvíli hraješ za Curse Academy, jaký byl pro tebe ten přestup a jak vám jdou zápasy?

Vedeme si docela dobře. Zatím jsme se zúčastnili tří online turnajů, dva z nich jsme vyhráli. Na LANce jsme zatím nebyli.

Myslím, že máme dost zkušeností i nasazení k tomu abychom se stali nejlepším týmem mimo LCS v Americe. Stále je tu pár non-LCS turnajů a my, hodláme vyhrát všechny. 

 Co si myslíš o nynější amatérské scéně, jak na tom je, kam se bude ubírat?

Myslím, že amatérské ligy jsou dobré tréninkové místo pro týmy aspirující na LCS. Turnaje jsou vždycky docela vyrovnané a mám takový pocit, že mnoho z týmů by mohlo pěkně zatopit i těm na LCS.

Jaké jsou tvé dojmy z americké LCS? 2v1 lajny, rychlý push věže, dive 3v1…myslíš, že existuje způsob jak tuto taktiku counterovat nebo by měl Riot buffnout/upravit věže?

Counter taktika tu určitě je. Podle mě to akorát zrychluje tempo hry. Jungleři nyní musí dělat rychlá rozhodnutí, jestli držet věž se svým sólo hráčem, nebo jestli využít příležitosti a zabít draka/buff nebo gang/push na jiné lajně

Co si myslíš o stavu hry jako takové po změnách ve třetí sezóně? Myslíš si, že je to teď  lepší/horší než dřív?

Myslím, že je stále ještě brzo na to, říkat jestli se věci obrátili k lepšímu nebo k horšímu. Riot stále pracuje na předmětech a šampiónech, takže na nějakou bilanci si ještě počkáme.

Už teď se, ale dá s jistotou říct, že po mírném balanců itemů, uvidíme buildů než dřív.

Co si o Christianovi myslíte? Mohl se tak rychle změnit? Napište nám do komentářů!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama