FLAME WARS!!!
i Zdroj: Tryhard.cz
Ostatní Článek FLAME WARS!!!

FLAME WARS!!!

Uzunari

Uzunari

25. 4. 2013 15:43

Uzunari si pro vás připravil atypický (pro něj však zcela typický) blog o nedávných změnách na české scéně a jeho pohled na ně.

Reklama

BIG NEWS EVERYBODY ALREADY KNOWS

Opět a zase. Ano i tak se dá na první pohled shrnout článek, který jste ještě ani nečetli. Ptáte se jakto? ( Ne, neptáte, protože jste banda ignoratních budižkničemů, kteří všechno dávno ví ) Je tu opět velmi oblíbené téma posledních pár dní a to rozpad eSuby a následný hate, který mě díky kreativitě právě oněch "haterů" probudil opět k životu.

Pro ty, kteří ještě neměli čas a chuť se prodírat právě tunou těchto hatů mám vybrané některé, které mě obzvlásť zaujaly:

RANDOM FAN#1: > Mozilla fanpage

"Also known as a "Destroyer of Czech teams" for causing some of top Czech teams like eSuba, eXtatus and Kacenky to disband."

RANDOM FAN#2: > Mozilla fanpage

"Zajímalo by mě, jestli si uvědomuje, že kde byl, tam ho vyhodili nebo ten team doslova rozsekal... Jak to asi dopadne tady??"

RANDOM FAN#3: > Nardeus fanpage

"Narde, jako cloveka te maji vsichni ted uplne v pici.

Uz sem psal, kde ses zachoval jako malej Ctes vubec nebo si tam honis :D:D? Takze jeste jednou... Herdyn te pred necelym rokem vytahl z hoven, nebyl si nikdo a nikdo o tobe nevedel, vytahl te na top scenu v cesku a mozna casem i top v evrope, a ty se mu zavdecis tim, ze udelas tohle..."

RANDOM FAN#4: > Gornagal fanpage

(reakce na koment předtím, kdy někdo zmiňuje ztrátu v obdiv k Herdynovi a on projeví opačný názor ke Gornagalovi)

"Mě zas naopak - protože zradíš, zdrhneš a ještě pičuješ ? Co to je za svět"

RANDOM FAN#5 > Gornagal fanpage

"doufám gorny že ti někdo ty tvoje šilavý oči vypíchne"

K moc roztomilému flamu a nové přezdívce, kterou mu prý fanoušci a leaguepedia přidělili (či snad je Mozilla samozváným) Pavel "Destroyer of Czech teams" Klaban, jsem se mu rozhodl přidělat i nový avatar a doufám, že se mu a jeho nezdolným fanouškům bude líbit.

Viva la 12 y/o fanbase!! 

Ano, i tak to může dopadnout. Z miláčka se stává ten, jehož jméno je NIČITEL! Ale nemějte strach, ono to nějak dopadne a lidi nejsou sloni, aby si za nějaký ten měsíc ještě na něco vzpomněli ;)

Naše redakce (buhe, jsem samozvaná redakce so what?) se rozhodla pátrat dál a vyzjistit veškeré informace. Gornagal, který se snad všude snažil vyjádřit tím nejlepším způsobem a udělat ve všem pořádek a samozřejmě předat komunitní hnůj na fanpage ostatních hráčů se tímto stává naším "Good Gornym" a my mu všichni z celého srdce děkujeme a doufáme, že se mu veškerý flame tímto vyhne jeho osobní vyjádření je nasnadě: (FUCK THIS MIGHT BE PHOTOSHOPPED!)

Tímto bych se chtěl přesunout k části, kde se vlastně jedná o aktuální tým eSuba, neboli těch co zůstali flamem nepostiženi, nebo ne?

Mým oblíbeným kouskem z tohoto tématu, je právě rozhovor dvou iniciátorů a to Gornagala a Herdyna a jejich hádka o ranked team, která díky prozíravosti obou zmíněných zůstala veřejně přístupná.

Michal "Gornagal" Fiebich: Nabídli jsme jim ho už dávno, ale Herdyn řekl, že za takový tým hrát nebude, přidal k tomu pár nadávek do čůráků a řekl, že je náš, o pár dní později ho docela zvláštním způsobem vyžadoval zpět. Původní myšlenka tedy byla disbandnout team.

Neříkám, že bychom si ho nějak nárokovali, pod ranked týmem eSuba.INTEL opravdu hrát nechceme... Každopádně věc se má tak, že na jeho umístění jsme se více podíleli my než oni (3>2) , takže bych uvítal trošku té slušnosti.

Pavel Mikeš: Nechceš si to ještě víc přibarvit, abys vypadal jako svaťoušek? Řekl jsem vám, že ste čuráci, protože jste ten tým prostě vzali, a začali na něm hrát se svou novou sestavou, přestože ten název neměl mít s váma absolutně nic společnýho. Jinak ty seš asi dost slušnej, když nás vydíráš, že tým nedostaneme, dokud se veřejně na fanpagích omluvíme, že ste nic ošklivého neudělali, že jako vysvětlení nám po dlouhé době spolupráce mělo stačit oficiální oznámení, že jdete do jinýho týmu. Ani po celý týhle zasraný době z tebe ani z Rutgena nejde vidět ani troška lítosti, že jste nám to udělali. Ještě si myslíte, že vy jste ti chudáčci, že po vás lidi jdou. A pak mluv o arroganci. Narde se mi aspoň nepřímo omluvil, a schytává to z vás nejvíc. Ať žije spravedlnost!

Jinak by ses měl ještě pochlubit, jakým způsobem jste ho předali: Vyplácali jste všechny invity a pak všechny vyhodili a nechali tam samotného rikyho, abychom si v tom týmu zahráli nejdřív až za dva týdny...

Vskutku roztomilé, není-liž pravda? ;)

Nicméně posouváme se tedy dál v našem tématu a protože ten, koho bych chtěl teď zmínit je Herdyn, který vystupuje ve dvou naprosto kontrastních rolích a to saviora, který spasil Gornagala, Vdovu a Blba, když je vzal pod své křídla a pak se o ně stalo, až jej všichni opustili a nebo naproti tomu v roli toho největšího hatera, destroeyra, flamera a evil guye, který vlastně za rozpad přímo může a veškeré jeho počínaní směřovalo přímo k tomuto konci. Nicméně shrňme si jeho vyjádření v nasledujícím WoLE.

RANDOMVOICE#1: Heloo Herďo, how r ya?

Herďa: hya, ima fine.

RANDOMVOICE#1: What was the last week liek?

Herďa: Well first I was like we've just won Copenhagen games and then I was like....

Děkuji tímto za dostatečný prosto k vyjádření a doufám, že budu příště v credits.

anyway tímto mířím k poslednímu, jež bych chtěl vzpomenout jenom namátkou a to je pan Rikytan, který podle některých zmíněných konstatoval něco ve smyslu "Nechápu, jak zrovna mě jste to mohli udělat, když jsem pro vás toho tolik ?obětoval?." (soz for all misleading info people are still allowed to lie even outside the third world countries [né, že bychom od toho byli daleko po zvolení nejmenovaného Zemana])

Zeptal jsem se tedy Rikytana na jeho osobní názor, ale měl trochu jinačí představy o podstatě našeho rozhovoru. BRAINS OUT BIATCHES!! Vím, že vás to všechny alespoň jednou napadlo. Rikytan holt má lehkou alergii na slunce, he's not a zombie FFS! (never trust gingers.) NOW BACK TO THE BUISNESS Nicméně oba týmy jsou jakž takž zase v sestavách a možná to přece jen nakopne trochu českou scénu a bude tu nějaká ta normální rivalita, pokud nebude, tak budou pokračovat žabo-myší války o počet liků na facebookových fan pagích jednotlivců čítající něco přes 1,5K, 12 letých, vášnivých, unranked, fanoušků, kteří druhé straně budou navždy zazlívat tu nespravedlivost tehdy, když se týmy rozpadly. Co se týče dalších věcí, tak Herdyn stále zápasí s

LAVIČKOVÁN GAMINGEM

o nějaké ty sloty v turnajích, které získali jako esuba dohromady, tak těžko říct, jak to ještě všechno dopadne a jak dlouhých oznámení o rozpadu a jiných kvalitních argumentů si budeme ještě moci přečíst. NICMÉNĚ! Už teď většina z nás tuší, že to bude o to větší legrace. NOW SERIOUSLY, LIKE REALLY SERIOUSLY ještě předtím všimli jste si, že nadpis je červeně a část podtržení černě? Jak mám být vůbec seriózní, když semnou vyjebe i nadpis...

Teď, když jsem se dostal přes veškeré to odlehčování napětí, tedy kromě skalních fanoušků jednoho z hráčů nebo jich samotných, kteří mi to jistě brzy oplatí, tak bych chtěl říct něco skutečného a to je můj vlastní názor. eSuba sama o sobě podle mě nikdy nebyl žádný multigaming clan, který by byl pro mě jakkoli vzorem. Ve skutečnosti mám proti některým hráčům z eSuby (nemyslím zrovna lol) docela averzi, ale to by mohl říct téměř každý o někom, takže z toho objektivnějšího hlediska si myslím, že ať už to vypadalo jakkoli v LoL eSuba teamu, (proč prostě nejde eSuba nějak snadno vynechat -_-;) co se týče hádek apod., tak krize šla určitě nějakým způsobem zažehnat, ale už se tak nestalo a to proč je už na samotných hráčích, nebudu na nikoho ukazovat prstem a někomu nedejbože vyhrožovat (to budou oni mě po článku), jako to dělali nejměnovaní fanatizovaní hráči (že Fneo?) a budu jim chtít jenom popřát hodně úspěchů (což nemyslím moc vážně, protože jsem hodně sebestředný a mám radost pouze a jen z cizího neštěstí) a doufám, že se brzy všichni vzpamatujou a přestanou na sebe ukazovat prsty navzájem a kydat na sebe ten virtuální hnůj, protože už teď je jasné, že se i nadále budou potkávat na offline akcích a já takové akce navštěvuju a jsem rád, když se tam ti lidi sejdou, nenadávají si a prostě se baví. Bude to vypadat možná sice trochu emocionálně, ale když nejsou žádné über úspěchy (jako nic si nenamlouvejme), tak pořád se můžeme alespoň dobře bavit a nebo se můžeme klidně všichni nechat facerollnou trainem nějakých Clussioffovských keců a mít se tady za bandu idiotů a k čemu to asi bude dobré?

Závěrem ještě jedna vzpomínková na Nardeuse, kdy kvičel, že Vdova se nedostavil na trénink

Ovdvovac (17-18 let) Střední, gympl, matka učitelka: "Sorry, já neměl čas, měl jsem asi 9320218309 písemek."

Nardeus (13-14 let) základní škola: "Já si i přes školu čas udělal!" (well, we all know you are a buisy man, fuck all this work you gotta do, one must simply turn off sometimes right?)

FLAMESOURCE:

Herdyn - http://www.facebook.com/eSubaHerdyn Mozilla - http://www.facebook.com/LoLMozilla Bimbo8 - http://www.facebook.com/lolBimbo8 Gornagal - http://www.facebook.com/GornagalQQ Nardeus - http://www.facebook.com/tomasNardeus Rutgen - http://www.facebook.com/pages/Vojt%C4%9BchDirtgenKrat%C4%9Bna/529095800443558?fref=ts Rikytan - http://www.facebook.com/eSuba.Rikytan Xnapy -

http://www.facebook.com/XnapyVšechny příběhy a postavy jsou reálné, v článku padají sprostá slova, takže by jej neměl nikdo číst. A mimochodem: ANO OPRAVDU SE JEDNÁ O OBROVSKOU RECESI a já jenom doufám, že se toho někdo nechytne v jiném, než zábavném slova smyslu. Nic osobního v tom taky není! Všechny ty kluky mám relativně rád až na Růďu, toho zbožňuju.
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama