Drama v LCS - Z vlku se stali ninjové!
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Drama v LCS - Z vlku se stali ninjové!

Drama v LCS - Z vlku se stali ninjové!

derk

derk

22. 5. 2013 13:15

Před nedávnem jsme vás informovali o odchodu LoL sekce Copenhagen Wolves. Dnes už víme co se stalo a do jaké organizace tým vstoupil.

Reklama

Posledních pár měsíců měl velmi nadějný dánský celek, dříve znám jako Copenhagen Wolves, poměrně velké problémy. Všem anglicky mluvícím doporučuji přečíst tento obsáhlý rozhovor se Svenskerenem , pro nemluvící rychle shrnu co se stalo. Ve zkratce šlo o problémy s vedením organizace - hráči byli v LCS, organizace dostávala peníze, ale hráči z nich několik měsíců neviděli skoro nic. I když má Riot smluvně ošetřeno to, že se k hráčům alespoň nějaká minimální suma dostat musí. Svenskeren v rozhovoru vysvětluje, že jim jejich manažer velmi často a velmi vytrvale lhal, dával mylné informace a zkrátka celkově nevystupoval tak, jak by měl. Na platech dluží hráčům zhruba 13 500 euro, během několika měsíců nezařídil gaming house, který sliboval již před vstupem do LCS a potom tu máme i spoustu menších problémů - jako třeba to, že nikdy neposlal dva počítače a kufr jednomu z hráčů, když se vraceli z LCS a tím znemožnil týmu trénovat.

Zkrátka je vám asi jasné, jak to muselo vypadat. Rozvázání smlouvy mezi hráči a organizaci je tedy naprosto pochopitelné a dalo se očekávat. O tom jsme vás informovali před týdnem, v té době ještě nikdo nevěděl co bylo hlavním důvodem a také k jaké organizaci se nadějný celek uchýlí v budoucnu.

Dnes už to ale víme! Jde o

Ninjas in Pyjamas (NiP)

- velmi známé jméno z dob zlaté éry Counter-Striku. Organizace byla nějakou dobu neaktivní, teď už je ale opět v plné síle a po domluvě s Bjergsenem a spol. se rozrůstá o League of Legends sekci. Na jakých podmínkách se obě strany domluvily bohužel nevíme, nicméně si troufám tvrdit, že se budou mít lépe než ve Wolves.

Další známá organizace se tedy zapojuje do světa League of Legends a pod svá bedra bere velmi nadějný mladý tým, který dokáže zdolat i nejlepší týmy v Evropě. Uvidíme, jak jim to půjde v budoucnu, my pevně doufáme, že stále lépe!

Současná sekce NiP:

 GodBro - top

 Svenskeren - jungle

 Bjergsen - mid

 TheTess - AD carry

 Deficio - support

Oficiální web NiP: 

http://www.nip-gaming.se/the-lol-team/

Facebook NiP: 

https://www.facebook.com/NipGamingZ vlků se stali ninjové. Co si o tom myslíte? Dejte nám vědět v komentářích!
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama