Drahé skiny bez nutnosti oranžové esence a další úpravy lootingu
Riot vyslyšel volání komunity.
Získávání esence z lootingu je pomalé. Komunita tuto věc říká už delší dobu a nyní Riot prosby hráčů vyslyšel. V následujícím patchi se proto mnohé hodnoty pro modrou a oranžovou esenci změní. Pojďme to ale vzít od začátku.
Šance na získání předmětu
Riot na svých stránkách publikoval přesné hodnoty, které určují šanci na padnutí daného předmětu. Jedná se konkrétně o předměty z Hextech bedny. Tu si můžete koupit za RP v obchodě nebo získat za známku S- a lepší po hře s danou postavou. Nejedná se o kapsule za Honor/novou úroveň. Tyto hodnoty budou platit od patche 8.5
| Co je v Hextech bedně | |
|---|---|
| Druh předmětu | Šance na padnutí |
| Úlomek skinu | 50% |
| Úlomek postavy | 25% |
| Emote | 10% |
| Úlomek skinu na wardu + 150 oranžové esence | 11,5% |
| Ikonka + 150 oranžové esence | 3,5% |
| Bonusové předměty | |
| Gemstone | 3,6% |
| Další bedna + klíč | 10% |
Od patche 8.5 nově ke skinu na wardu dostanete navíc 150 oranžové esence.
Nový druh bedny
Riot oznámil, že pro lidi, kteří si chtějí kupovat bedny, ale už mají všechny postavy, přidají nový druh bedny. Tato Masterwork bedna bude mít jiný obsah. Nenajdete zde například úlomky postav. Do hry se dostane až s patchem 8.7.
| Co je v Masterwork bedně? | |
|---|---|
| Druh předmětu | Šance na padnutí |
| Úlomek skinu | 70% |
| 525 oranžové esence | 10% |
| Emote | 10% |
| Úlomek skinu na wardu + 150 oranžové esence | 10% |
| Bonusové předměty | |
| Gemstone | 3,6% |
| Další bedna + klíč | 10% |
Ceny:
- Samotná bedna: 165 RP
- Bedna s klíčem: 225 RP
- Balík 11 beden a klíčů: 2250 RP
Oranžová esence
Získávání tohoto druhu esence je zdlouhavé a těžké. Pokud navíc dostanete vzácný nebo drahý skin, je jejich přeměna na esenci nevýhodná. Proto s patchem 8.5 přijde změna. Pokud vám padne mýtický nebo ultimátní skin, tak pouze v podobě permanentního skinu. Nebude třeba žádná esence na jeho aktivaci. V případě, že už skin vlastníte, budete ho moci vyměnit za mnohem více esence. Například DJ Sona vám dá 1625 oranžové esence (před změnou pouze 650).
Modrá esence
Po patchi 8.5 bude z beden možné získat pouze dražší úlomky postav. Konkrétně postav s hodnotou esence 4800 a více. Tato změna se vztahuje pouze na Hextech bedny, ne na kapsule.
Druhou změnou bude zlevnění, které se týká Mastery úrovní. Při vylepšování postavy na další Mastery úroveň bude třeba méně modré esence.
- Vylepšení na 6. Mastery úroveň:
- Před změnou: 3250 esence
- Po změně: 2450 esence
- Vylepšení na 7. Mastery úroveň
- Před změnou: 3900 esence
- Po změně: 2950 Esence