Demolice na MSI, NA přejelo EU 3:0
i Zdroj: Colin Young-Wolff/Riot Games
eSport League of Legends Článek Demolice na MSI, NA přejelo EU 3:0

Demolice na MSI, NA přejelo EU 3:0

Reibl

Reibl

LCS si už podruhé na MSI došláplo na evropského zástupce. LYON se posouvají mezi TOP 3 celky na turnaji.

Reklama

Bitva mezi Amerikou a Evropou o TOP 3 na mezinárodním turnaji MSI zná svého vítěze. Navzdory očekávání většiny byli G2 po skalpu dvojky z Číny i Koreje bezradní proti americkým LYON.

Série započala naprosto skvělým výkonem Sainta, který na svém Sylasovi ničil imobilní carries G2. Evropský celek dal Sylasovi skvělé ultiny v podobě Seraphine a Ashe, ale nakonec ukradnutá Shock Wave rozhodla poslední teamfight.

V druhé hře exceloval Inspired na Leesinovi, ale i Isles a jeho Leona, která vytvářela nátlak po celé mapě. Ačkoliv měli G2 dobrý scaling, call na Barona se jim vymstil a okamžitě druhou hru ukončil.

Ani ve třetí hře G2 nepředvedli moc playů. Hru kontroloval Berserker a jaho Caitlyn, která si připsala téměř 1000 dmg za každou minutu. Ani přes pár minut úspěšného bránění Nexusu a skoleného Barona se G2 nepovedlo duel otočit.

LCS tak bere výhru 3:0 nad LEC už podruhé na tomto turnaji. V play-in Team Liquid podobně dominoval nad Karmine Corp. LYON se zítra utkají v BO5 sérii proti Hanwha Life Esports o možnost zahrát si v nedělním finále MSI proti čínským BLG.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama