Copenhagen Games - eSuba a Fnatic Beta
i Zdroj: Tryhard.cz
Novinky League of Legends Článek Copenhagen Games - eSuba a Fnatic Beta

Copenhagen Games - eSuba a Fnatic Beta

derk

derk

28. 3. 2013 16:42

Již zítra začíná prestiční turnaj v dánské Kodani, kde nás bude reprezentovat český tým!

Reklama

Na tento turnaj se sice nedostaví týmy z LCS, ale přesto bude konkurence opravdu vysoká. Sjedou se totiž amatérské týmy z několika států a mezi nimi bude i český tým eSuba a zároveň Fnatic Beta, v kterém jsou dva Češi - Mozilla a Kazmitch.

Copenhagen Games 2013Destinace:

Kodaň, Dánsko

Datum:

29.3.-30.3.2013

Ceny:

€ 7 000 a příslušenství od společnosti ROCCAT

Týmy:

17 Evropa

LIVE COVERAGE

SOBOTA

17:00 eSuba vítězí na Copenhagen games a odnáší si 4 000€ prizemoney! Obrovská gratulace!13:45

Fnatic prohrává první hru proti Roughnex a končí na 3. místě 13:00 Fnatic hraje finále LB proti Roughnex, dočkáme se českého finále? 12:15 eSuba je v grandfinále !11:05 eSuba má za sebou první výhru ve finále Winners Bracketu proti týmu Roughnex, jediná hra je dělí od finále celého turnaje! 10:55 Fnatic po včerejším pádu do LB dnes dokázal porazit v prvním zápase ruský tým P4P-Roccat a je tak v semifinále LB kde se potká s vítězem dvojice Reason Gaming x Tricked Esports.

PÁTEK

19:20

Jak

eSuba

tak

Fnatic

už jsou v semifinále Winners Bracketu! 16:30 Fnatic si lehce poradil s dalším soupeřem, postup z prvního místa ve skupině je realitou 14:50 eSubě se bohužel nepodařilo porazit poslední tým ve skupině, Roughnex CM Storm, končí tak na druhém místě v tabulce 13:00 eSuba má za sebou druhou výhru. Oba naši reprezentanti jsou tedy zatím na děleném 1.-2. místě tabulky s čistým štítem! 12:15 Fnatic vyhrávají i druhý zápas a vypadá to, že mají postup přímo do WB již skoro jistý. eSuba začíná svůj druhý zápas, tak držte palce! 11:00 eSuba i Fnatic si poradili se svým prvním soupeřem a posouvají se do čela tabulky se skóre 1:0, jen ať jim to vydrží! Za hodinu začíná druhé kolo.

Systém turnaje 

Týmy jsou rozděleny do čtyř skupin po čtyřech týmech (v jedné skupině je 5 týmů). Bude se hrát systémem každý s každým, bo1. Ze skupin postoupí první dva týmy přímo do Winner's Bracket a další dva týmy do Loser's Bracket. Play-off bude double elimination - ve WB se bude hrát na dvě vítězné mapy, tedy bo3, v LB se bude hrát bo1. Rozpis všech zápasů ve skupinách najdete v obrázku níže (klik pro zvětšení). 

Rozpis play-off vám přineseme až bude aktuální. Ve hře je několik týmů, které mají reálnou šanci uspět. Pro eSubu to vypadá také velmi dobře, dost možná dosáhne až na příčky nejvyšší. Ve skupině bude jejím největším soupeřem určitě švédský celek RoughneX, který existuje již delší dobu a můžete si ho pamatovat z evropských Go4LoL a později i 4PL a podobných turnajů. Fnatic má skupinu také poměrně "lehkou". Uvidíme, jak to celé dopadne. S trochou štěstí oba reprezentující celky postoupí a třeba se potkají i ve finále, kdo ví? Každopádně by to bylo fajn :)

Po skončení akce můžete očekávat slibovaný rozhovor s Kazmitchem a také s jedním hráčem z eSuby. Přejeme touto cestou všem našim reprezentantům mnoho štěstí, klidných nervů a dobrých callů!

P.S.: Cognitive Gaming má v tomto oficiálním rozpisu českou vlajku, není mi známo a ani žádnému z hráčů, kterých jsem se ptal, že by šlo o český tým, jde spíše o chybu. Pokud jde o český tým, tak se prosím ozvěte, díky.
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama