Cesta lower bracketem v LEC pro české hráče začíná už dnes
Důležité zápasy čekají české hráče už tento víkend. Humanoid, Jackies a Carzzy se v LEC musejí probojovat lower bracket částí.
V LEC se schyluje ke klíčovým sériím. Po Rogue a SK Gaming zimní split o tomto víkendu skončí také pro další čtyři celky. Může přitom jít o týmy, kde působí čeští hráči. Už v sobotu od 18:00 nastoupí Jackies proti Heretics. Soupeř to bude hratelný, oproti G2, kteří na GIANTX číhali v prvním kole upper bracketu. Následovat bude duel mezi Carzzyho Vitality proti BDS. Pro oba české hráče bude porážka znamenat nepovedený start do letošní sezóny.
V neděli nastoupí vítězné celky ze soboty proti Fnatic a Movistar KOI. I na Humanoidovi si G2 minulý týden smlsnuli, ten tak musí zabojovat. Vyzve opět Carzzyho?
V pondělí nás pak čeká opravdová lahůdka. Bo5 série mezi Karmine Corp a G2 Esports by měla přinést vyrovnanou a vyhrocenou bitvu. Francouzský souboj mezi Hans Sama a Calise, Yike proti svému bývalému týmu, Canna proti BrokenBlade, o zajímavé duely zkrátka nebude nouze.