3. Tryhard Podcast už tento týden!
i Zdroj: Tryhard.cz
Ostatní Článek 3. Tryhard Podcast už tento týden!

3. Tryhard Podcast už tento týden!

Xykon

Xykon

5. 6. 2013 16:16

Již tento týden se můžete těšit na další, v pořadí třetí, díl našeho podcastu.

Reklama
Tryhard Podcast - Jungle Speciál

V tomto dílu přivítáme opět tři hosty. Půjde o známé hráče na naší scéně a co hlavně, půjde o junglery. Účast přislíbili tito hráči: 

 fofot - veterán domácí scény, který se proslavil jednak vzděláváním hráčů a samozřejmě také kompetitivním hraním - prošel řadu celků a za jeho největší úspěch se počítá druhé místo na MČR 2012 s týmem eEriness

 Gornagal - pohybuje se na scéně již opravdu dlouho, můžete si jej pamatovat z dob Kitty Killers nebo Gateway Entertainment, následně eSuby a v současné době Benched Gaming. V nedávné anketě se dostal do top 3 českých a slovenských hráčů a zároveň se stal nejlepším junglerem!

 Scipaeus - tento jungler se do podvědomí domácí scény začal dostávat v týmu SNOGARD Dragons, s kterým spolu s Bimbem obsadil krásnou třetí příčku na zahraničním offline turnaji v Německu. Krátce také hostoval po odchodu Gornagala, Nardea a Rutgena eSubě. 

3. Tryhard Podcast už tento týden!
Proč vám tohle oznamujeme dopředu? Rozhodli jsme se v podcastu otevřít novou část právě s dotazy od vás! Takže, pokud máte jakékoliv otázky, ať už obecné nebo konkrétní na jednoho z hostů, nebojte se nám je napsat do komentářů!  Pokusíme se jich použít maximum!Tento týden na TH youtube kanálu a samozřejmě i na webu, stay tuned. PS: Na naší scéně je ještě celá řada opravdu kvalitních junglerů - takže nezoufejte, že jsme do tohoto pořadu nepozvali všechny. Postupem času se budeme snažit představovat stále více a více domácích hráčů - ať už ty nejznámější anebo ty méně známé. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama