Reklama
Reklama

Nábor hráčů do teamu

Nasshor

Ahoj hráči, Rád bych založil team na kompetetivním hraní, offline apod… (Samozřejmě to někam dotáhnout) Hledám kohokoliv kdo by měl zájem … napište prosím do komentářů Nick a co popřípadě hrajete a jsme na serveru EUNE

_____________­_____________________

Podmínky: „-Mít nahráno "tolik hodin“ že to přesahuje no-life"

• Na divizi mi moc nezáleží ale vždycky je lepší mít ty lepší hráče takže bych dal Plat+ v sólo/duo .. flexy mě nezajímají
  • věk je jen číslo ale stejně bych byl raději za starší komunitu jakože např 16/17+ (to je tak minimum) ale jak říkám může být i mladšímu obecenstvo
  • champ pool na svojí main lince 3–5 minimum /sec 2–3 minimum
  • znát hru dobře hrát def/agro/micro/ma­cro, a žádný huntery
  • důležité pro jng/suppy … Tyhle 2 linky jsou pro mně nejdůležitější ve hře … Dokážou potahat hru už v early tak prosím o dost zkušené hráče (nejde jen o early ale o celkový stav)
  • určitě mít kvalitní mikrofon a schopnost mluvit / discord
  • časově flexibilní a snažit dorazit i na tréninky apod.

_____________­_____________________

Já osobně mám main linku adc ale to nemění situaci, že se nemůžou zapsat i tací hráči Kdo by měl zájem napište do komentu a já si vás začnu přidávat od čtvrtka 29/8… Budu brát lidí co mají fakt zájem a chtějí hrát lolko trochu jinak než pro zábavu … Potom co si vás přidám vám budu posílat odkaz na discord server … O názvu se můžeme dohodnout po sestavě Mám jenom návrh ( Team of Spirits/ ToS) Ale čistě jenom návrh

Doufám že jsem podal všechno a budu rád za každý ohlas … Sorry za dlouhý text Budu se na vás těšit s pozdravem „Nasshor“ („PS.: Neposílejte mi žádosti … Mám jich spousta takže nepřijímám když neznám ale nechávám být“)

Odpovědi

Jelzinsonlol
5 příspěvků

Ahoj, hraji supp a adc nick : SW Jelzins pro bližší info mě kontaktuj.

SushilKundu
3 příspěvků

My sme traja hráči 20+ hráme spolu už cca 5 rokov mid, supp a jungle ked tak píš :) Ingame – FNC Piko

Na weste last season Dia teraz hrám skôr rekreačne skúsil by som team

VeloxMortem
3 příspěvků

Ahoj. Jsem adc main. Plat IV. Nick: VeloxMortem.

Idreelol
4 příspěvků

Ahoj, jestli je to ještě aktuální, 22let, já AD main a kámoš mid main, nick na EUNE – EVO iDree

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama