Reklama
Reklama

Prodej / VÝMĚNA D4 EUNE account

Whatever1816

Ahoj, dobrý den,

rád bych prodal svůj dlouho vlastněný acc (od season 2). Momentálně je divison D4, winrate okolo 45%. Radši bych tento účet vyměnil za klidně nový 30 lvl účet je jedno jaký rank, po případě za rozumnou cenu prodat. Jelikož jsem na tomtp ůčtu hrál od S2, obsahuje víceméně všechny champy (ty, které nejsou kupené, lze koupit za 60k essence) Bohužel je zde honor level 0 kvůli jednomu banu za toxicitu. Každopádně jsem za poslední měsíc hrál bez chatu a získal už 2 honor body. Takže má blízko k návratu a dobrou minulost. Účet má 27 vlastněných skinů a 28 skin shardů. Mám zakoupený i pass na poslední event.

Takže rychlá rekapitulace: D4 account, skoro všichni championi + 60k essence, 27 owned skinů, 28 shardů, 207RP, honor level 0, ale dobrá minulost a už dosáhnuté 2 checkpointy, zakoupený poslední event pass

Důvod prodeje: Chci si zahrát v low elu a vyšperkovat si nový účet.

Samozřejmě lze změnit emailovou adresu.

Kontaktujte mne prosím na emailové adrese: jenproprodej@gmail.com Jak už jsem zmínil, radši bych vyměnil například za acc v silveru, s tím že byste něco doplatili. Pokud nabídnete rozumnou částku, rád i prodám.

Díky za přečtení a za nabídky ;)

Odpovědi

Whatever1816
2 příspěvků

BUMP

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama