Reklama
Reklama

EUNE - Prodám účty

Steamoonkie

Nazdar, prodávám účty, je jich trochu víc, tak si vezměte pero a papír a pište si ;) Většina účtů není level 30, to ale není problém, většina je kolem 25–28, zhruba.

EUNE – 36 Level – 2872 BE Master Yi, Lux, Jhin, Teemo, Aatrox, Mundo, Morgana, Twitch, Ryze, Annie, Mordekaiser, Kayle, Poppy, Ashe, Soraka, Singed, Twisted Fate, Nunu, Warwick, Zilean, Fiddlesticks, Sivir, Garen, Amumu Elementalist Lux, Justicar Aatrox, Riot Kayle,Zombie Ryze Ranked: Gold I, 74% Win Rate Cena: 300 ,– PSC — --- — --- — --- — --- — --- — --- — EUNE – 28 Level – 3000 BE Sylas, Ezreal, Caitlyn, Neeko, Ashe, Lee Sin, Vladimir, Jinx, Ekko, Miss Fortune, Wukong, Morgana Sherwood Ashe, Volcanic Wukong Cena: 200 ,– PSC — --- — --- — --- — --- — --- — --- — EUNE – 27 Level – 2000 BE Sivir, Janna, Ezreal, Kai'Sa, Janna, Pyke, Miss Fortune, Gangplank, Sivir, Nasus Pizza Delivery Sivir, Forecast Janna Cena: 200 ,– PSC — --- — --- — --- — --- — --- — --- — V případě že by měl někdo vážnější zájem, za 700 ,– PSC dám všechny, případně přihodím ještě jeden kde je Aether Wing Kayle, High Noon Jhin, Omega Squad Veigar, Volcanic Wukong, Level 28, champy přesně nevím. Kdo by měl zájem, piště na FB: www.fb.com/CassAngelow nebo ještě lépe na steamoonkie@gmail.com. Samostatně se asi nevyplatí, dohromady ale určitě.

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama