Reklama
Reklama

LF DuoQ partnera – plat IV (SMURF) – EUNE/EUW“

Fr3aksenpai

Zdravím,

hraju od s2 a teď se po cca 1–2 roční pauze vracím k LoLku. Pohyboval jsem se několik sezón v dia. Hraji opět aktivně rankedy(už to bude několik měsíců co jsem začal a jsem opět v plné formě), momentálně plat IV na dvou účtech EUNE a smurf mám i na westu, gold 4 aktuálně po odehrání placementů. Hledám lidi co mají zkušenosti z dia/jsou dia a rádi by posmurfili v duoQ ať už eune nebo euw, případně se opět po pauze jako já tahají nahoru. Tyhle divize jsou pro mě velmi easy, hledám někoho kdo dokáže hru vysnowballovat a potahat se mnou, bot prakticky neprohrávám. Nebráním se jakékoliv roli partnera na DuoQ pokud víte co děláte.

Jsem main ADC, Draven OTP. Každopádně umím i ostatní picky(Jhin, Kaisa, Lucian, Varus, atd).

Nemůžu vždy mluvit protože hraju primárně když přítelkyně pracuje a rušilo by jí to. Ale určitě se občas dohodneme i mimo tento čas. Většinou hraju po večerech 6–9 hod a víkendy.

Najdu tu někoho? IGN EUNE: Fr3ak Senpai

west: AwesomeFr3ak

Odpovědi

SlamaXi
1 příspěvků

Zdravím,

Přidej si mě na euw / SlamaXi

Měl jsem 4 acc v dia na westu, pak jsem měl 7 měsíců pauzu a teď začínám znova hrát :)

Aktuálně jsem plat 4

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama