Reklama
Reklama

Predaj LoL účtov na Tryharde

Evelynn

Ahojky, som celkom nová tu na tryharde, ale chodila som sem bez registrácie často čítať novinky. Dnes vidím nové fórum a zahliadla som sekciu, kde si hráči môžu medzi sebou vybavovať kúpu/predaj herných účtov. Chcem sa opýtať, či si týmto (my ako hráči), i vy nezariaďujeme/te zbytočne problémy? Ak dobre tuším, vy (tryhard) spolupracujete s Riot Games a práve, že predaj/kupovanie účtov je zakázané a trestané Permabanom ako na účet v predaji, tak na vlastný (tuším, ale na ten daný určite). Neberte to prosím, že vám čokoľvek vyčítam, len ma to zaujíma, lebo mi to akosi nesedí. :D

Dopredu ďakujem za odpoveď. :)

Edit: + sa ospravedlňujem, pokiaľ som toto téma založila v nesprávnej sekcii, prosím v tom prípade o presunutie. :)

Odpovědi

Giry – Admin
17 příspěvků

Ahoj, promiň, že píšu tak pozdě, ale mám toho před forgames tunu a tak se k tomu dostávám až teď.

Máš pravdu, že Riot prodej i nákup účtů zakazuje a jakmile přijde na porušení tohoto pravidla, bez milosti ty účty trestá. Jenže my nezodpovídáme za to, co k nám hráči napíšou. V pravidlech u prodeje a nákupu máme upozornění na porušení pravidel Riotu a na to, že nezodpovídáme za případné problémy.

Jediný důvod, proč pro prodej a nákup máme na fóru vytvořenou sekci, je pořádek na Tryhardu. Když jsme v minulosti neměli tuhle sekci, rozlezly se nám nabídky na prodej po celém webu do všech témat na fóru a do všech komentářů na webu i facebooku, proto to raději budeme mít pod kontrolou v jednom tématu.

Tím, že poskytujeme prostor pro prodej/nákup, neporušujeme pravidla Riotu. Účty se prodávají i na facebooku, na internetových bazarech jako ebay apod. A Riot nezanevře na facebook, ebay a podobné weby.

Pochopil bych, kdyby naše stránka byla určená přímo na prodej a nákup účtů, že by s tím mohl být problém, ale my jsme komunitní a zpravodajský web a jedno téma v rámci celého fóra je jen okrajové.

Snad jsem to dokázal vysvětlit :)

Jackpark
1 příspěvků

Dobrý nápad, toto je dôkladné myslenie a návrh.https://www.newproblog.com

Fruankmo117
4 příspěvků

Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening. Hulu did not immediately respond to Fox News’ request for comment on the young actress’s claim.

odkaz

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama