Reklama
Reklama

Hledáme hráče na pozici: MID !!!

Dwaynee

Ahoj lidi, Naším cílem je vytvořit dobře fungující a sehraný team na night cupy, který bude mít trpělivost, odhodlání a motivaci získat společně odměny v podobě RP nebo € a následně poté, co se nám bude dařit na online turnajích, tak se chceme dostat mnohem dál.

Pokud ti právě tobě jde jenom o to, abys vyhrál turnaj o RP a koupil si svůj vysněný skin, tak mě ani nekontaktuj. Prostě chceme něco mnohem víc. Potřebujeme cílevědomé lidi do našeho teamu, kteří to chtějí v té hře dotáhnout hodně daleko.

A chceme to brát zcela vážně, takže ještě před tím, než si přečtete zbytek, opravdu zvažte, jestli na to máte čas a jestli opravdu to chcete někam dotáhnout, doopravdy si to pořádně rozmyslete, než nás kontaktujete.

Za poslední 3 týdny se nám ozvalo dost hráčů, jenže byl problém vždycky v tom, že někteří nechtěli respektovat náš systém a chceme, abyste nás poslouchali, budeme se snažit co nejvíce shotcallovat a vést ten team kupředu. Máme i stanovený systém v picku a i kdy budeme trénovat a budeme i analyzovat odehrané hry a koukat na naše chyby či naopak podotýkat dobré playe a budeme hledat i teamy na scrimy. Počítejte s tím, že hned, co přistoupíte k nám, tak nebudeme všechno vyhrávat a že to nebude procházka růžovým sadem a abyste z první prohry se hned psychicky nezhroutili a ze začátku to nebude hned podle vašich představ.

Jak se můžeš připojit do našeho teamu? Stačí, když budeš splňovat tyto podmínky, které najdeš v odkaze na našich stránkách. (berte naše stránky s rezervou :D, ale svůj účel to splňuje)

  • tam najdete další info o nás :)

Odkaz: https://team-yolo-baron.webnode.cz/

Každopádně, kdo by měl zájem se k nám připojit, stačí, když mě kontaktuješ buď ve hře pod nickem na EUNE: Dwaynee nebo na můj email: tomashoras123@seznam.cz

Děkuji za přečtení a těším se na spolupráci. Zatím Ahoj :)

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Modrý superrychlý ježek Sonic patří k největším videoherním legendám

Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama