Reklama
Reklama

EUNE | S9 UNRANKED | S8 GOLLD V | 138 CHAMPS | 184 SKINS

Phanatic1337

Ahojte,

nabídka se týká spíš netoxických hráčů s tou nejlepší atittude, jelikož na účtě byl 14 denní ban po Novém Roce. Kdybych tam hrál, dostanu permu, takže radši předám dál někomu, kdo si honor odemkne a nic nepíše :))

Účet je z páté sezóny, do Ledna 2019 nijak nepostihnutelný, takže všechny rewardy. Rune stránky: 6 Počet Champs: 138 (Chybí Sylas, Malhazar, Sion, Illaoi, Zilean) BE: 1K± Počet skins: 184 + 11 skin shardů (všechny legendary/epic) + spousta skin ward vč. Honor 5

Cena 1000. V komen­tářích pošlete kontakt, případně rovnou píšte na nediskutuj@gmail.com.

P.S.: Jako bonus nabízím nějaký DuoQ abuse do DiaV za jeden víkend, kde garantuji 85% winrate. GL&HF

Odpovědi

Steamoonkie
4 příspěvků

Ahoj, prosím kontaktuj mě na steamoonkie@gmail.com. Účet bych 1000% bral všema deseti. Pošli prosím nějaké screeny. Děkuju.

Phanatic1337
26 příspěvků

Email jsem dával a nenapsals. Nebuď líný, už jenom z principu s tebou nemám zájem obchodovat.

Steamoonkie
4 příspěvků

Phanatic1337 napsal(a):

Email jsem dával a nenapsals. Nebuď líný, už jenom z principu s tebou nemám zájem obchodovat.

Cena 1000. V komentářích pošlete kontakt, případně rovnou píšte na nediskutuj@gmail.com.

Trochu rozumu please :-D Sám píšeš, abychom buďto nechali kontakt nebo napsali. Epic troll

Phanatic1337
26 příspěvků

Nápodobně. S argumenty „bral bych všemi deseti“ bych počítal, kdyby mi doposud přišel aspoň od tebe email :-) nebo bys tu nechal kontakt třeba na fb vzhledem k urgentní komunikaci. Jaký je pak důvod uvádět e-mail, když jsem ho uvedl já a kontext komentáře mohl být rovnou v e-mailu. Jsem už trošku jinde, a proto vím, jak by celá komunikace a prodej s tebou probíhaly zbytečně komplikovaně, když ti nedochází naprosto triviální věci. Doufám, že má odpověď už jeví zájem „Všema deseti“ taktéž.

RAstor
2 příspěvků

Ahoj, Jak kupování acc na lolku probíhá? Je nějaká možnost jak se vyhnout scammu? Tím nechci říct, že jsi scammer. Jen se ptám… Nemám s tím zkušenosti. Předem děkuji.

RAstor
2 příspěvků

Btw : Psal jsem ti e-mail.

Phanatic1337
26 příspěvků

Čau, email mi skočil do spamu, promiň. Už je pryč, zapomněl jsem to tu sdělit. Mám možnost sehnat další účty, napiš mi mail znova, bylo jich ve spamu víc.

Probíhat to může i osobně, Praha, Brno, České Budějovice, Zlín a okolí těch měst. Jezdím často firemně takhle. Jinak mi budeš muset věřit nebo si dojet. Já mám přítelkyni v bance, takže když někdo má tendenci scammovat, vyjedu si jeho kontaktní údaje a udělám si cestu. Bohužel to jde řešit jen, když kupuji já, při prodeji je to těžko. – S pozdravem RS

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama