Reklama
Reklama

For Games 2018

Mistakeee

Jede tento rok někdo na ForGames do Praglu? byli jsme tam minulý rok s kamarádem a dost nas to nadchlo i když jsme byli jenom na jeden den. Tento rok budeme chtít jet alespoň na dva dny. Máte nějaky rady? Myšleno tím ubytování, nějaka afterparty kam jezdí gameři po skončeni akce (jelikož akce končí už v 18:00) A co se týče vstupenek jestli jsou už na netu k prodejí rovnou na více dní za výhodnější cenu.

Děkuji,

Odpovědi

Giry – Admin
17 příspěvků

Pár lidí z Tryhard týmu tam bude, ale bohužel neumím poradit s ničím, na co ses ptal :D Ani s bydlením (jsem pražák), ani s afterparty (na forgames bývám pracovně, tak vždycky jedu domů vyčerpanej spát), ani s lístkama (protože když tam pracuju, nekupuju si vstup).

Mistakeee
1 příspěvků

Aha, dobře děkuju ti moc. Vypada to že asi nikdo nejede, jelikož mi sem nikdo nepíše :D

Fruankmo117
4 příspěvků

Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening. Hulu did not immediately respond to Fox News’ request for comment on the young actress’s claim.

[url=https://on­linebestnet.com/es­corsts/marsill~pos­t~com~2020~05]por­tland[/url]

Fruankmo117
4 příspěvků

Fruankmo117 napsal(a):

Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.

Hulu did not immediately respond to Fox News’ request for comment on the young actress’s claim. > <a href=https://­onlinebestnet­.com/escorsts/mar­sill~post~com~2020~0­5>portland</a>

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama