Reklama
Reklama

klient - vyhledávání hráčů

Xxframe

Ahoj,mám silver a hra mi stále vyhledává unranked hráče nebo hráče v bronzu,nevíte proč ? Proč mi nenajde rovný spoluhráče ? Když zapnu hru a kouknu na op.gg tak tým naproti je obvykle celej silver plus třeba gold navíc.Proč to tak není i u mě ? je to nefér. Děje se vám tohle taky ? Ta hra je pak nehratelná,hraju support a vyhraju tak jednu hru z deseti.Třeba unranked golda na midu neuhraje a takhle je to pořád dokola.Už mě to přestává bavit.Nemůžu najít žádný kontakt do riotu ,kam by se dalo obrátit.Nevim co s tím mám už dělat.

Odpovědi

ShoteQ
4 příspěvků

MMR obou týmu je vždy stejný, přestaň se vymlouvat na team a snaž se zlepšovat. Si tam kde jsi, protože hraješ na danej rank, ne protože hraješ jako diamond a dostáváš špatný teammaty. gl hf

Cyp
4 příspěvků

nezáleží na divizi ale na mmr a to je vždycky ± stejný

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama