Reklama

WoW WotLK Classic: Jak se zaregistrovat do betaverze dlouho očekávaného rozšíření?

Jannick

Beta klasického World of Warcraft Wrath of the Lich King, naplánovaná na léto 2022, se mnohým hráčům vybaví. Vysvětlíme, jak k němu získat přístup.

WoW WotLK Classic: Jak se zaregistrovat do beta verze dlouho očekávaného Sourcebooku Wrath of the Lich King Classic vyjde na serverech World of Warcraft koncem roku 2022. A beta fáze je plánována na léto 2022. Nevadí, ale jak se léto rychle blíží, udělali jsme rychlou rekapitulaci toho, jak se můžete přihlásit do WotLK Classic Beta. Dejte si pozor na podvody a nenechte se přemoci netrpělivostí!

Klasická beta verze Wrath of the Lich King je naplánována na léto 2022 Vyhněte se podvodům a podvodům s WotLK Classic Stejně jako u každého oznámení o rozšíření bychom vás rádi informovali, že vám nikdo nemůže poskytnout klíč k beta verzi, protože žádný neexistuje; nejen proto, že, jak již bylo zmíněno dříve, žádná podobná oznámení neexistují, ale také proto, že hráči, kteří jsou vybráni pro tyto typy událostí, jsou automaticky vybíráni Blizzardem během fáze výběru.

Jakýkoli e-mail, webová stránka nebo jiná nabídka, která vám poskytne odkaz na tento předmět touhy, je čistý podvod s nebezpečným cí­lem.

Příležitostně se může konat pouze několik akcí organizovaných Blizzardem vybranými influencery a zpravodajskými weby. Obvykle mají formu soutěží. Ty nejznámější, které jsme našli, jsou.

Beta Wrath of the Lich King Classic: program Chcete-li se zúčastnit WotLK Classic Beta, postupujte prosím pečlivě podle těchto kroků. Nemělo by to trvat déle než minutu nebo dvě.

Kliknutím na tento odkaz přejdete do části webu Battle.net věnované hře Wrath of the Lich King Classic. Přihlaste se ke svému účtu pomocí rozbalovací nabídky „Můj účet“ v pravém horním rohu stránky. Svět války Poté posouvejte stránku dolů, dokud se nedostanete k části „Zaregistrujte se do beta verze“. Klikněte na Registrovat do beta verze. Měli jste se přihlásit do klasické beta verze Wrath of the Lich King! Nic jiného se dělat nedá, zbytek je automatizován. Pokud budete mít štěstí, dostanete první oznámení o oficiální betě hry Wrath of the Lich King Classic. Jinak se omlouvám…podívejte se více na https://www.ssegold.com/…classic-gold

Napiš svoji odpověď

Reklama
Reklama
Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama