Reklama

Založení nového týmu- Top,Jungle,Mid,ADC,Support

PaloPablo

Jsem člověk co tuhle hru hraje od roku 2010. Nyní jsem se rozhodl, že bych to povznesl na novou úroven a založil tým jako jeho coach. Nejedná se o žádnou volnočasovou aktivitu, ale opravdový herní zápřah s minimálními ambicemi aspoň vyhrát MČR.

Podmínky přijetí: nulová toxicita,přiz­působyvost, schopnost uznání chyby, vysoká časová flexibilita, znalost makra a lane managmentu

Předpokládaný průbeh trénování: Víkendy individuálně, všední dny od 18:00 začátek. Zezačátku si projedeme plánovanou strategii a chyby z předešlého dne. Poté bude následovat turnaj v challendermodu. Mezery budou vyplněny flexy. Turnaje v challendrmodu budou zpočátku streamovány na společný twitch kanál na způsob, že každy den v týdnu bude streamovat jeden člověk. Za týden se prostřídatete všichni(nutné mít základní webku s mikrofonem a výkoným počítačem). Ze streamů se budou dělat krátké serstřihy na Youtube. Tohle je z mediálního důvodu a přílivu financí do týmu. Hrát se bude do té doby, aby jsme stihli turnaj a 3–4 flexy. Možnost domluvy dřívějšího začátku trénování.

Vážní zajemci mi napište na e-mail pstraznicky.123@seznam.cz následují informace: 1Divize 2Role 3Champ pool(seřadit podle toho jak si za každýho věříš) 4Styl hraní(pasivní, agresivní, roamig atd.) 5Velící schopnosti(pro posouzeni možnosti stát se shotcallerem) 6Zkušenosti 7Rozepiš se 8Předpokládané finanční ohodnocení

Nejdůležitější je sehranost, divize v soloq je nedůležitá, po vstupu do týmu na soloQ stejně nebude čas.

Napiš svoji odpověď

Reklama
Reklama
Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama