Reklama
Reklama

Tím hľadá hráča - Dia3+euw/dia2+eune - Support

Mend1k

Ahoj, tím Go Elements hľadá náhradu za starého hráča na pozíciu supporta. Cieľom tohto tímu je zo začiatku sa zohrať cez challenger mode + dohodnuté scrimy a cez leto zabojovať o postup do 2. Ligy. LoL sekcia je u nás nová, ale už v tak ranom čase máme určitý coach staff. Pre viac info prosím do komentu napísať váš discord nick.

Podmienky: Support, dia3 euw+ / dia2 eune+, mladší než 21 rokov, časová flexibilnosť, chuť sa zlepšovať a hrať kompetitívne, nebyť toxický, rozmanitý champions pool, vysoká komunikácia, vedieť lane management a pod.

Mend1k, správca LoL sekcie org. Go Elements.

Odpovědi

Tomas53Jedno
3 příspěvků

Ahoj mohl bych ukázat co ve mě je za zkoušku nic nedám i když jsem v bronzu tak bych chtěl zkusit aspoň jeden zápas třeba v draftu jestli nevadí Eune: Bambus0cz Euw: Barbara0Damage

Sewayx
3 příspěvků

Sewayx#9436

Terushe
4 příspěvků

Terushe#3599

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama