Reklama

Jak vnímám s10 a její komunitu?

RadoxmanCZE

Dobrý den komunito tryhardu,

je toho tolik že nevím kde začít, ale pokusím se být stručný jak nejvíc to půjde. Můj názor na s10 je takový že tím jak pořád upravují, buffují a nerfují championy, tak s tím přichází nový mety, a na to nejsem připraven. Nejsem připraven hrát něco jinýho, když jsem toho champa hrál v předešlých sezonách jinak. Těch zbytečných kroků od riotu je tu spousta, ale pořád tu hru miluju. Další fakt je ten že lidi v lolku jsou hrozně toxic, obzvlášt v této season, byl bych rád kdyby se to zlepšilo. A druhá věc je ta že matchmaking je pěkně na prd, v low elu samý smurfové, v high elu problém dostat se víš. Děkuju za vyslechnutí a budu rád za váš názor.

RadoxmanCZE

Odpovědi

Hookooa1
1 příspěvků

When he saw the 1000 unfriendly looking dogs staring back at him, he growled at them and was horrified to see 1000 little dogs growling back at him. As he left, he thought to himself, „That is a horrible place, and I will never go back there again.“ seo company

Napiš svoji odpověď

Reklama
Reklama
Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama