Reklama
Reklama

Hledame JUngle/mid Plat4+

StrongBee

Ahojte, hledáme 2 lidi do teamu. Někoho, kdo není toxic, má chuť se zlepšovat a nemá problém přizpůsobit svůj game style shotcallerovi v těžkych situacích. Rádi bychom hráli turnaje/Flexky/Scrim­s/Clash. Něco o nás: TopLane Plat2 Eune, Adc Dia 2 Eune, Support Dia 4 Eune.. Momentálně všichni hrajeme na Westu, takže pokud jsi West hráč a nebo máš Acc na Westu je to výhoda. Hledáme hráče okolo divize Plat 4+ Eune/EuW

  • Midlane hráče, který hraje převážně Control Mage (Oriana, Syndra, Ryze, Ornn, Malzahar, Viktor atd…)

Má přehled o hře, umí základní makro play, snaží se dělat vizi a snaží se hrát okolo své botlane. (Pokud ti něco z toho nejde úplně dobře, nevadí, můžeš se to naučit, ale musíš chtít!)

  • Junglera, který hraje převážně tank Junglery (Zac, Sejuany, Maokai, Olaf, J4) Snaží se mít Dragon Control a

udržuje vizi. Pokud umíš shot callovat, nebo se o to snažíš a popřípadě máš s tím zkušenosti, neboj se to říct (není to podmínkou ale určitě výhodou). Pokud nehraješ přímo daný champ pool, ale třeba jen některé z nich, určitě to není špatné a my ti necháme možnost se nám předvést. Zároveň ale musíš umět přizpůsobit champ pool pro team ( přece jen turnaje nejsou solo Q) V případě zájmu mě můžeš kontaktovat na FB nejlépe do soukromých zpráv s informacemi o divizi, zkušenostmi s týmovým hraním, champ poolem a pokud máš nějaké otázky, neboj se zeptat. (FB Paulie Nehyba) Děkuji za pozornost a třeba i příjemnou spolupráci!

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama